Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megoldani ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megoldani ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 9-10 hónapja nincs barátnőm. Eddig teljesen elvoltam, minden rendben volt, rendesen tudtam készülni a szóbeli érettségire.Tegnap viszont előjöttek a szép emlékek, hogy milyen jól elvoltunk stb. Nem tudtam mire vélni, megijedtem,hogy elkezdett hiányozni, elővettem a tőle kapott ajándékokat, róla készült képeket, de nem volt hatása, olyan volt mintha egy vadidegen lány fényképe lett volna. Ma már kezdtem úgy érezni, mint volt barátnőm előtt, hogy barátnőre lenne szükségem, de közben dacolok magammal, hogy most nem ezzel kell foglalkoznom.. Szóval egyszerűen nem tudok koncentrálni az érettségire, tudnátok tanácsot adni, hogy miként tudnám ezeket az érzéseket "félretenni"? :S 19/f
2011. jún. 16. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nos mint szintén szóbeliző diák :) az tudnám javasolni, hogy kapcsolj ki, dugd el ezeket a fotókat, hogy még csak rá se tudj gondolni. Ezt a pár hetet vagy nem tudom mennyi idő múlva lesz a szóbelid, bírd ki, gondolj arra, hogy már csak ez az egy megmérettetés és vége a középsulinak. Húzz bele a tanulásba! A barátnő keresés a nyári melegben jó időtöltés. Egy kis kikapcsolódás érettségi után, strand, koncertek stb. ami csak jól esik. Sok sikert! ^^ (18 L)
2011. jún. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen gondolj bele ebbe.


Ha nincs barátnő akkor tudsz készülni és nem mindegy hogy milyen lesz az éretségid.


ha van bnöd akkor pont a célvonalnál rontod el az egésszet mert egy Új bnönek dominálnod kell minimum azzal hogy elkényezteted.


az nemlesz neki magyarázat hogy "éretségid van" nemeszi meg!


Legyél abban a tudatban hogy Most Tanulj még addig az 1-2 hónapig ami még van és utána boldogan egy papirral azt csinálhatsz amit szeretnél.


Onanntól jöhetnek acsajok dögivel és te is mehetcc oda ahova akarsz és csinálhatsz amit akarsz azzal akivel akarod , viszont ha elhasalsz az éretségin pont a végénél azzal total lerombolsz mindent. !!



Lényeg a lényegben: Új lány = Dominálás = időhiány tanulásra = NO HAWAI DIZSI NAPSÜTÉS!


vagy: Újlány = Mégkeményebb tanulás = és a lány 2 hét alatt otthagy és nemtudod a nyaralásodat Boldog , nyugodt , elégedett morállal kezdeni !!!!

2011. jún. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
24. én lesz, köszönöm a válaszokat, elsőnek részvétem és sok sikert
2011. jún. 16. 17:53
 4/6 TOMAtm ***** válasza:
lúzer vagy.
2011. jún. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Szintén 24.-én fogok szóbelizni ^^ Egyébként nem vagy lúzer! Én is nosztalgiáztam kikapcsolódás képpen a sok tanulás mellett, no de sebaj majd csak túl leszünk rajta ^^ Hajrá! (a barátnő meg ráér nyáron)
2011. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy:), hát remélem sikerül mindkettőnknek :).
2011. jún. 17. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!