Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még lehet köztünk valami,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még lehet köztünk valami, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy van egy srác, akibe már régóta szerelmes vagyok. Előző héten elhívott sétálni, és tényleg nagyon jól elvoltunk. Aztán másodszorra is elhívott, amikor pedig meg is csókolt, nem is egyszer. Utána pedig azt mondta, csak kavarni akar velem. De amikor megcsókolt, nem úgy tűnt, mintha nem gondolná komolyan.. :S

Lehet esély rá, hogy összejöjjünk, vagy inkább felejtsem el őt?

L/15


2011. jún. 15. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy a csávó milyen típus....tehát, ha nem ilyen, hogy már sok kapcsolata volt és váltogatja a csajait, akkor biztos, hogy komoly, de ezt én soha nem mondanám egy csajnak, hogy kavarni akarok vele...inkább hogy nagyon tetszel vagy ilyesmi....
2011. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem az első azt akarta írni, hogy biztos nem komoly.. Ugye?
2011. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából még nem volt sok barátnője tudomásom szerint. És rajtam kívül csak egy lánnyal kavart..Mellesleg ő az a tipikus nagymenő, és az egója se a legkisebb, de nem is igazán bunkó. Csak az zavar, hogy másnap próbáltam vele beszélni üzenetben nem is egyszer, hogy valahogyan legyen, de egyszer se írt vissza.. ://
2011. jún. 15. 13:27
 4/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok, kicsit hamarabb küldtem el, mint terveztem. Szval abban az esetben amit az első írt, biztos hogy nem komoly.. Nézd meg az előző barátnőit, és gondold végig, hogy te beleillesz-e a sorba, méltó-e a srác hozzád.. Pl. ha előtted egy koszos r*banccal volt együtt, akkor te ne alacsonyodj le arra a szintre..

És ha ezt így bejelentette, hogy csak kavarni akar veled, akkor ne sokat várj tőle... De ha nem ilyen, tényleg akar, akkor sok sikert! :)

2011. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, és köszönöm a segítséget :)
2011. jún. 15. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:
hát akkor próbálkozz, aztán hátha. ;) 15/l (2-3. voltam.)
2011. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 WhiteLabel ***** válasza:

Tini szerelem.. De jó is volt:D

Az ilyeneket hagyd a p.csába.

2011. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!