Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van köztünk? Hogy jöjjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van köztünk? Hogy jöjjek össze vele vagy hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy fiú haverom , egy suliba járunk és van pár közös óránk. Ilyenkor mindig együtt vagyunk és észrevettem hogy van olyan óra hogy kb el se engedjük egymást, valahogy mindig összeérünk. Néha tök kedves velem és kb mindent megtesz amit mondok, máskor meg olyan durva, lökdös , meg ilyesmi. Nem tudok kiigazodni rajta. Néha úgy érzem tetszik nekem , de nem tudom ő mit érez. Viszont olyan durva tud lenni hogy nem hiszem hogy sokáig együtt tudnánk lenni , és nem szeretném hogy rossz vége legyen. Próbáljam meg elfelejteni vagy inkább próbálkozzak be nála? Hogyan?
2011. márc. 20. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. márc. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mesélj nekem a fiúóról. hogy néz ki? Mi a kedvenc hobbija vagy ilyesmi?
2011. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
20 vagyok
2011. márc. 25. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:
hát sztem kezd el vele flörtölni, és ha úgy érzed h ebből nem fog kisülni semmi jó, akk még nyugodtan kiszálhatsz..
2011. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!