Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a legjobb barátnőmnek fontosabb a pasija mint én?

Figyelt kérdés
joh mert egyszer kétszer ok megértem hogy megbeszéljük és lemondja de sokadszor már nagyon elegem van az előzö pasijánál meg olyan volt h kint voltunk az utcán a a srác megállt ő beszállt és elmentek és tudja h szar de még is csinálja én egyszer sem csináltam ezt vele.
2009. márc. 18. 21:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

:(

én teljesen megértelek, velem is ez történt... majdnem 12 évig voltunk legjobb barátnők és tönkrement a kapcsolatunk a pasija miatt :S nem tudtam mit csinálni, egyik napról a másikra elveszítettem azt akiben a világon a legjobban megbíztam és akivel együtt nőttünk fel... :( remélem neked sikerül valamilyen megoldást találni, ezt senkinek sem kívánom, ami velem történt..

2009. márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
köszi de nem tudom mi lesz ugy volt h ma is ki megyünk aztán lehet h nem nemtudom mit csinájakk már
2009. márc. 20. 16:31
 23/23 anonim válasza:
Szerintem elkéne gondolkodnod azon,hogy tényleg jó barátnők vagytok..biztos a te részedről mindet megteszel...ha tényleg így van ahogy leírtad,hogy csak kifogásokat keres,hogy ne kellje találkoznia veled:akkor nem igaz barát!!!ekem is van egy legjobb barátnőm és velünk is volt ilyen,hogy elhayagoltak éreztem magam a pasija miatt.Leültünk és megbeszéltük és minde redbe va köztünk....szóval tuti nem igaz barát!!!!!
2009. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!