Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Látott már titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Látott már titeket fiú barátotok, haverotok bugyiban és/vagy melltartóban? Esetleg meztelenül?

Figyelt kérdés

Direkt vagy véletlen volt? Hogy történt az eset és milyen érzés volt? Szégyelltétek magatokat?

Kort írjatok légyszíves!


2011. máj. 26. 16:48
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

kérdező: a bikini pont hogy BUGYIból és MELLTARTÓból áll :D jó, általában nem csipkésből, de azér a fehérneműk nagy része szintén nem csipkés :)

am fiu vagyok, bocs hogy válaszolok, mások is megtették. csak tesomat látom néha fehérneműben, nemnagyon szokott abban mászkálni de ha épp ugy jön ki nemcsinál problémát belőle. na meg persze barátnőmet, de őt anélkül is:)

szalagavatós öltözködéses dolog volt nálunk is, de nagyon hamar kizavartak minket :D

2011. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
85%
Vannak olyan helyzetek, amikor nem is lehet elkerülni szerintem. Például ha táncolsz, és előadás közben, két produkció között van egy perc átöltözni, akkor nem fogsz női öltözőt keresni, csak kirohansz a színpadról, és már veted is le a ruhát bugyiig, melltartóig a srácok előtt. Jobb esetben ők is készülnek, és nem veled foglalkoznak. Rosszabb esetben megnéznek, hát istenem. Máshol is láthattak már bikinis lányokat, az meg majdnem ugyanaz. :)
2011. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
84%
Torna órán láttak már a fiuk bugyiba , de akik láttak azokkal jóba vagyok , meg azokkal fürdeni is voltam medencén , és nem szégyeltem magad, Meg ök is nyugodtan vetkőztek , meg öltöztek át,sőt még volt mikor félnapig dumálnak gatyában .
2011. dec. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
84%
Mi szalagavatón egy szobát kaptunk átöltözni, az egész osztály. Szóval gyakorlatilag 12 fiú haverom tuti látott már bugyiban melltartóban. Egyébként nem vagyok szégyenlős, akkor sem zavart, ők is ugyanúgy levetköztek alsógatyára előttünk. Lányok közül azért volt aki takargatta magát, én inkább gyorsan levettem meg felvettem amit kellett és gyorsabb volt mintha takargattam volna magam.
2011. dec. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
43%

Igen, mert közös az öltözőnk.

Ha a srác egy tróger lenne akkor külön mennénk be, de ő egy úriember, és mivel a strandon is ilyesmiben látja a nőket, így ez egy percig sem zavar senkit.

Szóval ez nem is téma..

2011. dec. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

szia én fiu vagyok, de válaszolok 27 vagyiok jani!

Igen söt már fürödtünk a balatonba éjjel pucéran! ( ö lány! )

2011. dec. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Nekem nem ilyen vetkőzős volt. 6.-ban osztálykiránduláson megvolt és a véres bugyikat egy zacsi szerűségbe tettem bele az ágyam alá..A fiúk meg azzal szórakoztak ,h ellopják a cuccainkat és a zacsit is ellopták..:"\
2011. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
75%
A barátom látott már fehérneműben. Nem voltam szégyenlős, mert olyan mintha bikiniben látna. 15/L
2012. febr. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Fiúhaverom meglepett azzal, hogy átjött hozzám, hogy elvigyen vacsizni (tényleg csak barátság) és előtte öltöztem át otthoni ruhából...meztelenül nem mernék elé állni, de fehérneműt nem szégyenlem.:)
2012. febr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
persze mi mindig úgy bulizunk, hogy a végére nincs rajtunk ruha :)
2012. márc. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!