Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Látott már titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Látott már titeket fiú barátotok, haverotok bugyiban és/vagy melltartóban? Esetleg meztelenül?

Figyelt kérdés

Direkt vagy véletlen volt? Hogy történt az eset és milyen érzés volt? Szégyelltétek magatokat?

Kort írjatok légyszíves!


2011. máj. 26. 16:48
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
92%

Látott.


Meztelenül fürödtünk együtt egy strandon, éjjel. Azóta már a barátom.

2011. máj. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
94%

Barátaim még nem:D


Pasijaim...

Amikor nyár van, akkor igen, bugyiban és melltartóban fekszem mellette. Csak előszőr zavar, utána meg szokom:-)

Főleg ha az ajtó is zárva van

Meztelenül kiskoromban volt jó szokásom rohangálni az utcában

Olyan két évesen fésülködés előtt:D

2011. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
91%
aha, strandon, medencés buliban
2011. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 napietus ***** válasza:
88%
egy barátom igen, de vele szex is volt :P egyébként nem, még a családtagjaim előtt sem mutatkozom így (férjemet kivéve, persze).
2011. máj. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
92%

Barátom lakótársai láttak fehérneműben, na és? Ugyan olyan, mint ha strandon lennék bikiniben.

Meztelenkedni meg csak a barátom előtt szoktam.


22/L

2011. máj. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
86%
Én osztálykiránduláson épp öltöztem, bugyiban és melltartóban voltam, amikor benyitott 5 srác... elég ciki volt, de legalább jót nevettünk :D
2011. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
95%

Épp ma fog itt aludni,szállás kellett neki. Látott már egyébként bugyiban,melltartóban és véletlen volt. Ma is fog..ez már nem véletlen lesz. :)


23N

2011. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

19:53-as!

Lehet lesz több is? :-)

2011. máj. 26. 21:29
 19/40 anonim ***** válasza:
95%

(Részemről)direkt csak olyan barát, akivel aztán össze is gabalyodtunk. Véletlenül pedig, ha pl. ő nyit rád, miért kéne neked szégyellned magad? :) Ilyen is volt, nevettünk és kész.

Volt egyszer egy tábor tini koromban, egy olyan suliban aludtunk, amit biztos férfi tervezett :) Magasan volt a lány zuhanyzó ablaka, de közvetlenül előtte állt a kosárpalánk. Persze fürtökben lógtak róla a fiúk, de olyan csendben voltak, hogy mire észrevettük, már mindent láttak. Volt aki kiakadt rajta, engem nem rázott meg.

Nekik legalább tetszett amit láttak.

Sokkal jobban zavar, ha a nagymamám (!!!) lát meg, mert neki olyankor mindig van egy negatív megjegyzése :D

23/L

2011. máj. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
38%
egyszera lépcsőházamban egy fiúhaver megkért hogy mutassam meg neki a mellem és megtettem aztán bugyit is akart de aztmár nem kapott aztán rámugrott leszedte rólam és felmentünk a házamba és ott levetkőztettet és pettingelt velem
2011. máj. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!