Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem arra, hogy valaha is összejöjjek Eric Saade-val?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 14:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Még mindig én vagyok. Komolyan kíváncsivá tettél. Milyen módszerre gondoltál? Amúgy, hány éves vagy?
2011. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy szerintem a stílusa eléggé Adam Lambert-re hasonlít, csak Adamnak jobb hangja van :S
2011. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
14 vagyok.. és ezúttal is megkérnék mindenkit, hogy mellőzzék a "14 évesen hol tudsz még te angolul"-típusú válaszokat, mivel igenis tudok angolul. 6 éves koromig Angliában éltünk.
2011. máj. 17. 14:58
 14/30 anonim ***** válasza:

OK, de hogy akarsz vele összejönni? Hogy találkoznál vele egyáltalán? Mivel érnéd el, hogy felfigyeljen rád? stb...Azon kívül ő 21, nem hinném, hogy a te korosztályod érdekelné. (vagy ha igen az beteges)

14 évesen én Keanu Reeves-ért rajongtam, de sosem akartam vele összejönni. A sztárok amúgy is macerásak, szerintem. Keress egy normális fiút.

2011. máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Őszintén? Nincs...

Méghaa a közelébe is kerülnél valahogy, akkor is ott van Molly, akivel már 3 éve jár és nem hiszem, hogy egy 14 éves magyar rajongóért elhagyná őt.

2011. máj. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
azért kiváncsi lennék,hogy Mollyval jár-e mert ha nagyon szeretnék egymást szerintem több helyen ott lenne vele meg minden.de sehol semmi nyoma. :S vagy ez csak az én hülyeségem? két képet találtam ahol ő is ott van az egyiken elég messze ülnek egymástól a másikon meg messze sétálnak egymástól
2011. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

"azért kiváncsi lennék,hogy Mollyval jár-e mert ha nagyon szeretnék egymást szerintem több helyen ott lenne vele meg minden.de sehol semmi nyoma. :S vagy ez csak az én hülyeségem? két képet találtam ahol ő is ott van az egyiken elég messze ülnek egymástól a másikon meg messze sétálnak egymástól"


Igen, jártak. Az Eurovízión is nyilatkozta, hogy kiegyensúlyozott párkapcsolatban él már több éve.

A magánéletük pedig csak rájuk tartozik, senkinek semmi köze hozzá, akkor meg minek mutogatnák magukat?

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:

A látottaktől eltérően Mollya mindenhol ott van ahol csak tud csak éppen kerülik a kamerákat!Az Eurovízión is ott volt,azt viszont nme tudom,hogy végig vagy csak pár napig,de kint volt ott is!Ugyanígy van Eric is!Mindenhová elkíséri Mollyn ahová csak tudja.


Minden direkt van,hogy nem mutogatják magukat,mert nem szeretik ha a magánéletükben vájkálnak.

2011. máj. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
17%
jah biztos azért smárol össze-vissza mert kiegyensúlyozott párkapcsolatban él
2011. máj. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

"jah biztos azért smárol össze-vissza mert kiegyensúlyozott párkapcsolatban él"


Kivel smárol össze-vissza?

2011. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!