Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem hogy összejöjjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem hogy összejöjjek egy nagyon helyes sráccal?

Figyelt kérdés

Meleg srác vagyok, a kinézettemmel talán az egyetlen gond, hogy kicsit duci vagyok, de nem annyira mintha egy medve lennék. Szeretném megtapasztalni milyen egy igazi pasival smárolni meg hozzáérni. Van esély arra hogy egy meleg szórakozóhelyen ez összejön? Vagy totál esélytelen vagyok bárkinél is amiatt hogy nem vagyok vékony?


19/f


2011. júl. 9. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát a franc tudja, van egy meleg barátom, szerintem neki sincs jó teste, és helyes barátja van. Legalábbis neki tetszik, szerintem túl b.uzis.
2011. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Erre leginkább bármekkora esély egy "meleg" szórakozóhelyen van.

Nem gondolom amúgy, hogy a duciság nagyobb akadálya lenne bárminek, mint a heteroszexuálisok esetében.

2011. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
persze hogy van:) ez nem akkora gond, rajtam is van kis felesleg :S:D
2011. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha elég szúk a popi, akkor nyerő vagy,..... TAKARODJ a francba a hülyeségeddel! Hogy akarsz így gyereket???? Fogy az ország lakossága, az ilyenek miatt mint te
2011. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ki akar itt taknyos hülye ostoba gyerekeket, akikből olyan bunkó állat lesz mint te. ? kösz nem ! :D :P
2011. júl. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj a Nagyvárad térre, van ott egy éjjelnappali, Frenki mindenkit befogad....
2011. júl. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem értem, hogy miért pont ezzel a kérdéssel sikerült ennyi homofób hozzászolást gyűjteni, mert már kb. 10-et töröltettem a modikkal. Reagálni nem fogok rá, mert pont ez a célotok, de hülye nem vagyok, nem fogok a magadfajtátoknak szívességet tenni. A normális hozzászólásokat, válaszokat természetesen továbbra is várom, és köszi az eddigieket.
2011. júl. 14. 19:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hogy nézel ki, hanem - lehet, hogy eléggé elcsépelt, vagy sablonszöveg - a kölcsönös szimpátia számít, hogy meg van-e bennetek a közös, hogy tudtok-e jókat beszélgetni, nevetni, össze tudjátok-e hangolni egymást... anélkül semmi nem fog menni, akármennyire is elcsépeltnek tűnik. Nem minden a külső. :) Én nem ismerek amúgy homoszexuálisokat, de náluk/nálatok is biztos ugyanúgy megy, mint a heteroszexuálisoknál. Interneten biztos ne ismerkedj, mert ott a legtöbben a hecc kedvéért állítják be magukat homoszexuálisoknak, aztán nagyon csúnyán megalázzák az embert - ezekről sűrűn lehet hallani. A különféle szórakozóhelyek jók lehetnek, ott biztosan találsz "kedvedre valót". :) Sok sikert kívánok!
2011. júl. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!