Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem arra, hogy valaha is összejöjjek Eric Saade-val?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 14:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Miért akarsz vele összejönni?
2011. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Mert szimpatikus, és tetszik a pofija. :)
2011. máj. 17. 14:28
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Az életben nincs lehetetlen. Legfeljebb nem sikerül.
2011. máj. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Mivel senki nem jövőbe látó ezért biztosan senki nem tud.Azt modnom 50-50%vagy igen vagy nem.De akik állandóan a közelébe vannak és azokkal nem jön össze akkor kétlem h. neked több esélyed lenne.
2011. máj. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
17%

Direkt megnéztem a gugliban, hogy ki ez.

Ezzel akarsz összejönni??? De minek???

Leszbikus vagy homár vagy???

2011. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 nielindi ***** válasza:
0%
ha fiu vagy, akkor még össze is jöhet. ha lány, akkor csak a képeit nézheted és lehet a plátói szerelmed, mint SP...
2011. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
26%
Nekem Eric Cartmen sokkal szimpibnek tűnik.
2011. máj. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2011. máj. 17. 14:45
 9/30 anonim ***** válasza:

Gondolom láttad az eurovíziósan, és olyan "cukcsihka" volt. Persze a popular tök gáz dal volt, de mind1 az ízlésficamba belekötni nem az én dolgom. De azért gondolkodhatnál egy kicsit...a fickó svéd.

Szóval egyáltalán, hogy gondoltad az "összejövést"? Írsz neki rajongói levelet, és ő annyira meghatódik, hogy idejön Magyarországra, és elvisz randira, ahol magyarul beszél a kedvedért? :O Komolyan érdekel :D

2011. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Tudok angolul elég magas szinten, és ha jók a forrásaim, akkor ő is beszél angolul. Így gondoltam.. :) Egyébként nem hiszem, hogy írnék neki rajongói levelet, de meg vannak a módszereim..
2011. máj. 17. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!