Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen fiúknak jönnek be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fiúknak jönnek be a nagyon érzékeny lányok? Egyáltalán tetszik ez bárkinek is?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 01:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnek! :)
2011. máj. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Addig nincs velük baj amíg nem kezdenek el hisztizni :)) 19/f
2011. máj. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Jól ismerem a fajtáját, mert én is olyan vagyok. Nem biztos, hogy el tudnám viselni (magamból kiindulva), de ha úgy érezném, hogy megéri, akkor megpróbálnám.
2011. máj. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Még mindig nem sejtem mire utalsz.

De igen, leginkább nekem is a bipoláris zavar ugrott be... meg a hisztisség, kiszámíthatatlanság, sértődékenység.


Az nem baj, ha olyan cukin szerencsétlen valaki, legalább lehet pátyolgatni.

2011. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :-) Nem kell rögtön bipoláris depresszióra gondolni, te jó ég! :D Bocsi, én nem tudtam, hogy az embereknek gondot okoz, hogy mit jelent érzékenynek lenni, az én környezetemben mindenkinek olyan alap dolog, hogy ez mit jelent, ezért is olyan nehéz szavakba önteni, meg furcsa nekem, hogy nem értitek, bocsánat.


Viszont nekem meg a "hisztis" szó nem világos, hogy milyen értelemben használjátok, mert mi csak kisgyerekekre mondunk ilyet :D Rám még senki se mondta, hogy az vagyok.

2011. máj. 16. 19:22
 16/21 anonim ***** válasza:

Az érzékenyt elég sokféle módon lehet értelmezni...


érzékeny 1.: könnyen meghatódik, könnyen elérzékenyül

érzékeny 2.: könnyen befolyásolható

érzékeny 3.: könnyen megbántódik

érzékeny 4.: szégyenlős, nehezen nyíló

érzékeny 5.: nagyon érzelmes, picit szélsőséges, törékeny


és még ki tudja mennyi...

de igen, a válaszaid alapján te inkább vagy a hisztis kategória

érdekes körülöttem, mindenkinek egyértelmű mi az a hisztis, nálunk az érzékennyel vannak értelmezési problémák...

2011. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
no comment... :D gyakorikérdések forever!!! :D
2011. máj. 16. 19:31
 18/21 anonim ***** válasza:

kérdezni is tudni kell, ha használható választ vársz


de tudod mit?


"Milyen fiúknak jönnek be a nagyon érzékeny lányok? Egyáltalán tetszik ez bárkinek is?"

-Igen, mindenki imádja őket.

2011. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Hát én tényleg nem tudom, erre a honlapra miféle emberek írnak, de nagyon örülök, hogy élőben ilyeneket nem ismerek! Nem is tudom, mit lehetne ezekre mondani... :D
2011. máj. 16. 19:53
 20/21 anonim ***** válasza:
sztem nagyon cukker lehetsz!! :D
2011. máj. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!