Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen fiúknak jönnek be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fiúknak jönnek be a nagyon érzékeny lányok? Egyáltalán tetszik ez bárkinek is?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 01:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

érzékeny=hisztis?

vagy milyen cselekvésbeli megnyilvánulásra érted az érzékenyt?

2011. máj. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Olyan, aki az érzelmeknek nagyon széles skáláján mozog. Nehéz ezt így elmagyarázni...
2011. máj. 16. 02:07
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szélsőséges? hirtelen depressziós, máskor nagy vidám?
2011. máj. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen, vannak szélsőségek, de nem állandóan ezek közt mozog az ember, nem úgy kell elképzelni.
2011. máj. 16. 02:22
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Mivel elintéted azzal, hogy nehéz elmagyarázni, így a krédést is nehéz ételmezni:)

ha külsőre is törékeny vagy, az bizto felkelti pár fiúban a védelmezőt

2011. máj. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Olyan emberre gondolok, akinek érzékeny a lelke, jóra és rosszra egyaránt. Aki ezek után se tudja, mit jelent érzékenynek lenni, az ne is írjon :D
2011. máj. 16. 02:24
 7/21 A kérdező kommentje:
Törékeny hát nem tudom, inkább olyan "elesett" vagy "szerencsétlen", vagy nem tudom :D
2011. máj. 16. 02:26
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

érzelmek széles skálája? én ezt depressziónak hivom. bipoláris zavar. időnként rövid nagyon boldog időnként meg sír.


sztem sokan vagyunk akik nemértik h mire gondolsz pontosan. ha csak ennyit írsz le inkább megkéne köszönnöd h vki válaszoldni akar és pontosítást kér ahelyett h azt írod aki nemtudja mire gondolsz menjen a p-ba.


attól h ez a gyakorikérdések én nemtudok gondolatot olvasni és sztem sok válaszoló ugyanígy van ezzel.

2011. máj. 16. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek tetszik. En tobbszor hallottam, de mindig noktol, hogy "nekem nem kell olyan ferfi, akivel mindig minden oke, legyenek veszekedesek, szenvedelyes hangulatvaltasok, amik utan lehet bekulni". Sosem ertettem, hogy ebben mi a jo, de vannak ilyen emberek. Ok azok, akik alt. se veled, se nelkuled kapcsolatban, marakodva elnek, mert alapjaraton nagyon szeretik egymast, de amikor elojon a hisztis, tul erzekeny enjuk, nem birnak a masikkal. Biztos, hogy van ilyen, bar pasiban kevesen toleraljak az ilyet.
2011. máj. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
ha ez a lelkizésben, bújásban, ragaszkodásban esetleg féltékenységben nyilvánul meg akkor nincs gond, de ne legyen hisztis.
2011. máj. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!