Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire számít, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire számít, ha nem öltözködök divatosan?

Figyelt kérdés

Punk-rockeresen öltözködöm amióta az eszemet tudom (nem az a durva punk szerelés, de többnyire fekete vagy sötét vagy military cuccok, van amikor bakancs - bár nyáron nem -, ahogy kell szóval). Azt tudom h a hasonló ízlésű lányoknál ez nem hátrány...nade az "átlag" lányoknál? Mert én nem szoktam kategorizálni az embereket, de azt látom, hogy ha valaki nem öltözködik "trendin" akkor már kb. embernek sincs nézve (?)


Most tényleg ekkora hátrány, ha én nem járok koptatott farmerba, csíkos ingbe, mikiegeres pólóba, meg kockás-emós nyakigpulcsiba?


2011. máj. 16. 00:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
ja, amúgy mindenkinek ment a zöld kéz
2011. máj. 16. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!