Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne feljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne feljek egy fiutol, aki a baratom volt, mert azzal fenyeget:hogyha massal jarok akor megol?!

Figyelt kérdés
Mit tegyek?
2011. máj. 15. 19:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
:))..:))=))Lehet!
2011. máj. 16. 21:42
 12/18 anonim ***** válasza:
[link] sztem elég pontosan benne van h kell megszabadulni egy zaklatótól
2011. máj. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
21%
így bírtál járni!
2011. máj. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérj tanácsot hozzáértőktől:

[link]


NANE (Nők a Nőkért Együtt az Erőszak Ellen) Egyesület

Bántalmazott nők és gyerekek segélyvonala: 06-80-505-101 vagy 1/267-4900 (este 6 és 10 között)

Postacím: 1447 Budapest, Pf. 502.

E-mail: info@nane.hu ** Internet: www.nane.hu


Amit én mondok:

Ez sajnos komoly dolog... A gyereket mielőbb pszichiáterhez kell juttatni.

A fenyegető emaileket, sms-eket, telefonbeszélgetéseket stb. ŐRIZD MEG FELTÉTLENÜL! (hogy legyen bizonyítékod, ha feljelentést kell tenned.) Zaklatásért feljelentheted, van, aki már attól is leáll, mert nem szeret rendőrségre járni (nálam így volt...)


Jó lenne a szüleivel tudatni, hogy kicsit nehezen viseli a szakítást, vigyék el szakemberhez. (Lehetőleg fiatal férfi szakemberhez, hátha egy férfira jobban hallgat.)


Barátai se árt, ha tudnak a dolgairól, és vigyáznak rá. (Így közvetve Rád.)


Beszéld meg apukáddal a dolgot.

Ha van nagydarab, kigyúrt haverod, mutatkozz vele sokat, az ilyenektől beszarnak ezek a patkány kis zaklatók.


Soha de soha ne maradj vele kettesben, egyedül. (Nem biztos, hogy rögtön megöl, de épp elég, ha megver, megerőszakol... Ismerem a fajtáját, az ilyen mindenre képes...) Egy ideig próbálj meg minél kevesebbet egyedül lenni az utcán, olyan helyeken, ahol kifigyelhet, követhet. Ha csönget nálatok, ne engedd be, apukád küldje el. (Ajtót se nyiss, ha egyedül vagy otthon.)

2011. máj. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%

"Amelyik kutya ugat az nem harap."


Ez a megöllek,öngyilkos leszek ezek csak érzelmi zsarolások.De ha téll ennyire veszélyes,és ha tudnátok is finaszírozni akk ajánlom h fogadj profi testőrőket.Úgy is tudnak védeni h még Te se látod Őket. testor.lap.hu oldalon találsz cégeket.

Vagy a másik megoldás h szerezz vmi bizonyítékot a fenyegetéséről(Pl. provokáld ki h megint megfenyegessen,és azt vedd fel a telódra.)Majd azt szépen jutasd el a rendőrségre de azt is ésszel csináld.

2011. máj. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen,miután megfenyegettem,h feljelentem,azután békén hagyott,fenyegesd te is mindennel,ha nem hagy úgyse akkor tegyél is vmit(verés,feljelentés stb.).
2011. máj. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Halálos fenyegetés miatt fel lehet jelenteni az illetőt. Az persze más kérdés, hogy a rendőrök és a jogászok annyira töketlenek, hogy még akkor sem lépnek, ha már megölt valakit.
2011. máj. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Koszonom, latom hogy ti nem hulye valaszokat adtatok...Koszonom szepen!
2011. máj. 18. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!