Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy lehetséges? Miért jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy lehetséges? Miért jó ennek a lánynak ha megalázzák?

Figyelt kérdés

Na szóval nem hagy nyugodni ez a szitu amiben vagyok, hozzátok fordulok mert én ezt nem bírom megérteni, pedig nem tartom magam hülyének:D

Szóval adott egy lány, nagyon szép, és nagyon jól kijövünk egymással, mindent elmond nekem, a magánéletéről is mindenről, de van pasija már 5 éve, a háta mögött kibeszéli és elmondja mindennek, megcsalta a pasija már egyszer és mondta is nekem, hogy ezt soha nem bocsájtja meg neki, már egy csomószor szakítottak de a srác nem hagyja békén, folyton megy utána és sír, hogy fogadja vissza.A csaj velem viszont flörtöl folyamatosan, már le is akart velem feküdni, én viszont nem értem, hogy miért nem dobja ki és akkor összejönne velem.Én jó lennék hozzá, midnent megadnék neki és ehelyett egy olyannal van aki csak szex eszköznek használja és megcsalta?Ez most mi?

És akkor nem is szerelmes a srácba azt mondja mindenkinek.

El kéne döntenie mit akar, mert jelenleg nagyon feldühít ezzel a játszadozásával aminek részemről semmi értelme, pedig biztosan van valami de én ezt férfi szemmel nem látom át, remélem csajok is olvassák és tudnak segíteni.

Miért van még a sráccal?


2011. máj. 5. 23:59
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Érdekes, az x ezer példából én még egyet se láttam. Ha jobban tetszenél a lánynak, mint a pasija, otthagyná érted még akkor is, ha az rendes lenne vele. Ez biztos, ha nem hiszed el, az a te dolgod.
2011. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Azért leírhatnád,hogy hogyan volt ez a lefeküdne veled dolog.

Szerintem csak húzta az agyad,mert tudta,hogy úgysem lesz dugás,mert félsz még a pi-nától.

Csomó csaj tart magának hódoló udvari bolondokat,akiknek húzzák az agyát,de csak a saját hiúságukat legyezgetik.

Amíg nincs megdugva,addig te is csak az egyik vagy.

2011. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Mondhatjuk, hogy talonban vagy.
2011. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Nem vagyok udvari bolond az tuti, ez msn-en volt, kamoztunk meg mikrofon, és megmutatta a mellét, és mondta, hogy szexeljünk, egyedül volt otthon, ez éjjel volt, de én nem mentem át hozzá mert 50kmre lakik, és fogalmam sincs hogy komolyan gondolta-e.Azóta többször is mondta, mindig célozgat rá ha találkozunk.
2011. máj. 7. 03:27
 35/38 anonim ***** válasza:

Na,a cicimutagatás már valami és egyedül volt otthon.

Én biztos,hogy beültem volna a kocsiba és usgyi át.

Lehet,hogy nem lesz még egy ilyen alkalmad.

2011. máj. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Biztosan lesz, ha nem nála majd másik lánynál:)

Meg én komoly kapcsolatot akarnék vele mert annyira összeillünk.

2011. máj. 7. 14:18
 37/38 anonim ***** válasza:
Ilyennel ne akarj komoly kapcsolatot... Most kilép miattad a kapcsolatból, sőt mellette veled kavar, ugyanezt veled is elfogja játszani, sőt... Nagy pofára esés lesz.
2011. máj. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

Utolsó, igazad lett:D azóta az volt, pofára esés:d

De nem baj, sokat tanultam belőle:)

2011. máj. 30. 23:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!