Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy lehetséges? Miért jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy lehetséges? Miért jó ennek a lánynak ha megalázzák?

Figyelt kérdés

Na szóval nem hagy nyugodni ez a szitu amiben vagyok, hozzátok fordulok mert én ezt nem bírom megérteni, pedig nem tartom magam hülyének:D

Szóval adott egy lány, nagyon szép, és nagyon jól kijövünk egymással, mindent elmond nekem, a magánéletéről is mindenről, de van pasija már 5 éve, a háta mögött kibeszéli és elmondja mindennek, megcsalta a pasija már egyszer és mondta is nekem, hogy ezt soha nem bocsájtja meg neki, már egy csomószor szakítottak de a srác nem hagyja békén, folyton megy utána és sír, hogy fogadja vissza.A csaj velem viszont flörtöl folyamatosan, már le is akart velem feküdni, én viszont nem értem, hogy miért nem dobja ki és akkor összejönne velem.Én jó lennék hozzá, midnent megadnék neki és ehelyett egy olyannal van aki csak szex eszköznek használja és megcsalta?Ez most mi?

És akkor nem is szerelmes a srácba azt mondja mindenkinek.

El kéne döntenie mit akar, mert jelenleg nagyon feldühít ezzel a játszadozásával aminek részemről semmi értelme, pedig biztosan van valami de én ezt férfi szemmel nem látom át, remélem csajok is olvassák és tudnak segíteni.

Miért van még a sráccal?


2011. máj. 5. 23:59
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Fél a magánytól, vagy nem szereti magát. Nem tudom.
2011. máj. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:

Biztosan nem szerelmes a srácba? Valószínűleg a "megszokást" is nehéz otthagynia 5 év után. Nehéz újba belekezdeni. Szerintem mond meg neki, hogy ez nem maradhat így, hogy ezzel téged bánt. Hogy nem jó neked sem, hogy erre kell kényszerítened, de választania kell, mivel ezzel te nem haladsz előre. Döntse el mit akar, mert nem szép dolog, hogy így bánik veled.

Biztos vannak félelmei is, afelől, hogy veled milyen lenne a kapcsolata, ezeket próbáljátok megbeszélni. Főleg akkor nem tudhatja, hogy lehetne jobb is egy kapcsolat, ha neki ez a mostani az első komoly kapcsolata.


19/L

2011. máj. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Biztos úgy meg tudja répázni, ahogy eddig senki.
2011. máj. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Azt nem hiszem:D

Még nem volt orgazmusa a csajnak és akkor velem miért akar lefeküdni?Biztos nem a szex miatt van vele, ez tuti.

2011. máj. 6. 00:20
 5/38 anonim ***** válasza:
jah valószínű! Feküdj le vele, mutasd meg mit tudsz neki! Ha jobb vagy mint a mostani pasija akkor téged választ, ha rossz vagy az ágyba akkor sajnos eez bukta :SSS
2011. máj. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Ne legyen meggyőződve, hogy te mindig ott leszel tartaléknak. Kényszerítsd választásra.
2011. máj. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Mindezt próbáld meg neki tálalni, nagyjából ugyanígy! Annyi ember van aki nem mer nyíltan beszélni, fél a következményektől. Jobb így, langyos vízben lógó lábbal álmodozni. Állj elé, és mondd el mit gondolsz! Abból amit leírtál 90%-ra veszem, hogy sikerrel jársz. Ha mégsem, nem pazarolod tovább az idődet, nyugodt szívvel továbbléphetsz. Hohhó, logikus megoldás! Tessék használni!
2011. máj. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

Szerintem elégé felejtős a csaj.

Majd rádöbben, hogy mit akar.

Te meg már tovább léptél, a csaj meg szenvedjen majd rájön.

2011. máj. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Ha már te ilyen szimpatikus egyenes jellem vagy,hogy rámész más nőjére,akkor állj oda a fickó elé és mond el neki,hogy nem érdemli meg a bigét és egy ökölpárbajban döntsetek a sorsáról.
2011. máj. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Rámegyek más nőjére?Barátságnak indult ez, akkor épp 2 hónapos szünet volt köztük, ő kezdte ezt az egészet, hogy többet akart, én eleinte nem foglalkoztam vele de addig flörtölt, hogy már többet érzek iránta.
2011. máj. 6. 00:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!