Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy lehetséges? Miért jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy lehetséges? Miért jó ennek a lánynak ha megalázzák?

Figyelt kérdés

Na szóval nem hagy nyugodni ez a szitu amiben vagyok, hozzátok fordulok mert én ezt nem bírom megérteni, pedig nem tartom magam hülyének:D

Szóval adott egy lány, nagyon szép, és nagyon jól kijövünk egymással, mindent elmond nekem, a magánéletéről is mindenről, de van pasija már 5 éve, a háta mögött kibeszéli és elmondja mindennek, megcsalta a pasija már egyszer és mondta is nekem, hogy ezt soha nem bocsájtja meg neki, már egy csomószor szakítottak de a srác nem hagyja békén, folyton megy utána és sír, hogy fogadja vissza.A csaj velem viszont flörtöl folyamatosan, már le is akart velem feküdni, én viszont nem értem, hogy miért nem dobja ki és akkor összejönne velem.Én jó lennék hozzá, midnent megadnék neki és ehelyett egy olyannal van aki csak szex eszköznek használja és megcsalta?Ez most mi?

És akkor nem is szerelmes a srácba azt mondja mindenkinek.

El kéne döntenie mit akar, mert jelenleg nagyon feldühít ezzel a játszadozásával aminek részemről semmi értelme, pedig biztosan van valami de én ezt férfi szemmel nem látom át, remélem csajok is olvassák és tudnak segíteni.

Miért van még a sráccal?


2011. máj. 5. 23:59
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
10%
Figyi tesó! Szerintem be kéne vállalnod vele a szexet. Én biztosan azt tenném a helyedben. Ha jól teljesítenél, tuti otthagyná a csávót. Belédszerelmesedne az ágyban, hidd el nekem. Eddig úgy kezelt, mint egy barátot. De ha dugnátok, rájönne, hogy veled azért mást is lehet...
2011. máj. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj, hogy én még szűz vagyok, semmi tapasztalatom, de ő úgy tudja hogy már sok barátnőm volt(szégyelltem elmondani neki), szóval érdekes szituáció ez, nehéz lenne ezt véghez vinni de nem lehetetlen:D
2011. máj. 6. 01:57
 13/38 anonim ***** válasza:

Húú így már értek mindent. Hát nemtudom, mit csinálj akkor. Legfontosabb, hogy ne parázz! Ha bevállalod vele, akkor rázd ki előtte 1 héten keresztül minden nap többször és nem fogsz hamar elmenni. Ha nem mész el 5 perc alatt, akkor meg már nem nagyon lehet probléma. Érezni fogod, ha a lány már elment. Sóhajtozni fog ezerrel, akkor told neki még inkább izomból. A csajok ha elmennek, azután is képesek a szexre. Ha fáj már neki, akkor szólni fog úgyis, hogy már annyira nem kellemes neki, mert már jó rég elment. Ha pedig hamarabb elmész, mint ő, akkor sincs nagy baj, hisz a barátja se tudta még kielégíteni. És próbáld meg az ujjaddal felvinni a csajt a csúcsra.


Sokan biztos azt mondanák, menj el egy sarkihoz, de nem muszáj qrvákhoz menni, szerintem így is simán menni fog. Próbálj majd a csajjal törődni inkább, mint sem magaddal. És hidd el, biztosan téged választ majd. Az újdonságok egyébként is jobban érdeklik az embereket, mint a már jól megszokott és ezzel együtt megunt dolgok. Úgyhogy nyert ügyed van! Csak ügyesen tesó!

2011. máj. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Először is: elmondhattad volna neki, hogy szűz vagy, mert ha érez irántad ő is valamit, akkor így is el fog fogadni, és jobb őszintén kezdeni egy kapcsolatot.

Ami meg a hölgyet illeti: tud az érzelmeidről? Mert 5 év az 5 év, és nem biztos, hogy otthagyja a biztosat egy bizonytalanért.

2011. máj. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 Bretso ***** válasza:
90%

Szerintem simán csak szopat. Azt mondod megcsalta a párja, erre ő nem hagyja el, de ő is simán megcsalná. Valóban gerinces egy lány lehet. Én ezek alapján a sztori többi részének valóságtartalmát is erősen megkérdőjelezném.


Ha lefekszel vele és a jelenlegi pasija megtudja, ne csodálkozz ha összever, mert megérdemled, minden egyébtől függetlenül. Ha kell a nő, akkor mond meg neki, hogy válasszon, mert fura, hogy egy ilyen mellett akarja tölteni a napjait.

2011. máj. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Posztolo hulye e vagy? Egyszeruen nem akar ket szek kozul a pad ala esni. Addig nem fog szakitani az elozoval amig nem biztos hogy mehet hozzad... az ember nem lep ki a "semmibe" csak ugy.

Legyen valami koztetek, aztan kozold hogy reszedrol ez a dolog rendben van, es orulnel ha folytatasa lenne, de ahhoz hogy komolyra forduljon, dobja ki az exet.

2011. máj. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
szerintem is csak az agyadat húzza. valamiért már 5 éve a barátjával van, még úgy is, hogy megcsalta. vagy halálosan szerelmes, vagy a pasi nagyon jól tartja, vagy annyira gyenge jellem, hogy képtelen vállalni, hogy egy kis időt egyedül, kapcsolat nélkül töltsön. egyik sem jó, hát keress egy kedves, aranyos, szingli lányt!
2011. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

A pasija nem is ismer, biztosan nem verne meg, ha engem választ a lány az ellen nem tud mit tenni.

Van szingli lán,y a lány legjobb barátnője, ő is nagyon szép, bejövök neki, viszont amikor elkezdtem neki bókolni a másik féltékeny lett és akkor mindig jobban nyomul ha a barátnőjével beszélek, az a helyzet, hogy a barátnője is tetszik de sokkal kevésbé, benne nincs semmi olyan ami megfog, nem tud úgy hülyülni, nem olyan bolondos, annyira nem érzem magam jól vele.

2011. máj. 6. 14:15
 19/38 anonim ***** válasza:
Egy lány addig nem tudja elfelejteni a pasiját, amíg nem talál egy nála jobban kinézőt. Ha annyira jóképű(nek tartja), akkor pedig a srác bármit megtehet vele, és csak akkor mennek szét, ha a srác szakít.
2011. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
istenem! milyen nőkkel találkoztok ti, hogy azt hiszitek, hogy csak a hapi külseje számít?! ez ijesztő.
2011. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!