Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mesélnél nekem olyan lányról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnél nekem olyan lányról, aki nála sokkal jobb pasival jött össze? Úgy értem, hogy pl. a lány aránylag csúnya volt, viszont feltűnően helyes fiú szeretett bele, aki még okos is volt, humoros, kedves, hűséges, egyszóval álompasi.

Figyelt kérdés

Milyen tulajdonságával kompenzálta a lány az előnytelen külsőt?

A kérdésben nincs semmi rosszindulat. Tudom, hogy a humor, kedvesség, báj, intelligencia bőven ki tudja váltani a külsőbeli "hiányosságokat" és a szépség relatív. Nem is magam miatt kérdezem, nem tartom magam csúnyának, és a pasikban sem a külsőségeket keresem. Csak pusztán érdekel.


Röviden tehát: Mesélnél olyan középszerű leányzókról, akik álompasikkal jöttek össze? Mi foghatta meg a pasit a lányban?


2011. máj. 1. 11:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
30%

nálunk van ilyen a családban.

a fiú azért választotta többek között a most már feleségét, aki amúgy intelligens, művelt, jó lelkű, ámde előnytelen külsejű, mert van lakása, rendezett az anyagi háttere, míg neki sajnos szinte semmije nincs.

2011. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
79%
Én állítólag szép nő vagyok, kedves, okos, van lakásom, kocsim, állásom. A volt vőlegényem, aki elég jó képű, lecserélt mert nem voltam elég engedelmes.Vagyis, voltak saját gondolataim, és ki is mondtam. Az új menyasszony jelentéktelen, engedelmes kis nő, akit lépten nyomon megcsal. DE mindent megtesz neki, mindent megbocsájt, és ugy néz rá mint egy félistenre.Na hát ilyen is van!
2011. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
90%

szia!!


az én példám erre tökéletes

18 éves voltam, erősen pattanásos, gyorsan zsírosodó hajú, mindent elrontó kislány mikor bekerültem az egyetemre

ott volt az a srác is aki nekem első látásra nagyon bejött

tudod az a tipikus, magas, sármos, jóképű csávó akik után szaladgáltak a magassarkús macák

akkor volt ő 24 éves és igazából észre sem vett engem (miért tette volna)

tényleg nem foglalkoztak sokat velem, eléggé visszahúzódó voltam, de őt sokszor figyeltem csak úgy kedvtelésből is

ismertem több embertől az életét, általában elég sok csaja volt, de mindegyiket passzolta 1-2 hét után

aztán egyszer csak észrevettem hogy mellette csaj, igaz a pics@k akkoris hajtottak rá, de ő elhesegette őket, mintha megkomolyodott volna :D ekkor már eltelt egy év

jött valami sulibál és megcsókolt a végén mikor mindketten ittasak voltunk

persze nekem azjött le ebből, hogy következő vagyok a listán de vajon miért? nem vagyok egy szép lány, mondhatni inkább rondának

aznaőp este faképnél hagytam de ő kitartóan keresett hetekig, randira hívott, elvitt ide, oda bemutatott a családjának

...

ennek 3 éve és azóta is boldogok vagyunk

én meg mondjuk lényegesen szebb avgyok, kinőttem a kamaszkori szerencsétlenségeimet, már eléggé felfigyelnek rám a férfiak :D

a sok pics@tól hallgattam a hátam mögött bőven hogy mégis mit karaok én nyomi tőle dehát őt nem hatotta meg

:) azóta együtt élnük

ez volt az ln láv sztorim, remélem segítettem :)


22L

2011. máj. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
67%
a lényeg pedig mikor kostanában rákérdezek hogy mi fogta meg bennem annó őt, csak annyit mond, hogy látta bennem a királylányt :) megszeretett, belémszeretett
2011. máj. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Nekem errol a kerdesrol egyik regi oszt. tarsam jutott eszembe. O egy gyonyoru lany es okos is, dolgos is. A fiu, akivel jart, szinten nagyon muvelt volt, raadasul gazdag csaladbol valo (az apja politikus). Nagy ledobbentem, amikor a lany tobb eves egyutt jaras utan elmeselte, hogy ez a fiu kidobta ot teljesen ok nelkul, mert osszejott egy masik lannyal (aki egyebkent tenyleg nagyon csunya es buta is, semmilyen iskolaja sincsen - tudom, hogy a szepseg relativ, de azert valamennyire meg lehet allapitani valakirol, hogy szep-e vagy sem, ha nagyon nem atlagos). Azota is egyutt van ez a "furcsa par". Ki tudja, hogy a fiut mivel fogta meg ez a lany? A mai napig eszembe jut sokszor es nem ertem. Pedig az a fiu barkit megkaphatna a kulseje es a hatalmas vagyona miatt.
2011. máj. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok: es ez az uj lany ugy nez ki, mint egy Betty, a csunya lany hasonmas, szoval kivancsi lennek fiuk, hogy szerintetek mi lehet az ok ilyen helyzetben.
2011. máj. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom, hogy az emberek miért hajtogatják folyton azokat a téves közhelyeket, hogy pl. a külső nem számít.

Tudom, hogy ezzel most sok embernek belerondítok a lelki világába, de a külső igenis számít. Főleg a pasiknál. Mondjuk egy nőnél is, viszont egy lány hamarabb össze fog jönni egy olyan pasival, aki nem egy félisten, viszont baromi figyelmes, humoros, okos szeretnivaló, sármos.

Viszont, egy pasi, aki alapból vizuális típus, nagyon kicsi eséllyel fog összejönni egy csúnyácska lánnyal, még ha az a lány belsőleg a lehető legtökéletesebb jellemvonásokkal rendelkezik is.

Ott lesz egy férfi, egy csúnya nővel.. aki nem igazán izgatja fel se szexuálisan, se máshogy.. illetve minden szempontból zavarni fogja (pl barátok előtt) a lány csúnyasága.

A csúnya egy nagyon relatív szó. Mint ahogy a szép is. Ezért lehet, h akinek egy lány nagyon csúnya és nem izgatja fel, az másnak egy tök szép lány.

Persze, nem azt mondom, hogy egy pasi szívesebben jár egy kívül gyönyörű, de belül mérgező csajjal, csak azt, hogy a külső igenis nagyon számít.

üdv.

2011. máj. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
jöö...középszerü lány csúnyát jelent? Hmmm...:)
2012. jan. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
én se akarok sehová taposni, de hát...mintha a csúnya lenne az új divat....
2012. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Van egy fiú a suliban nagyon helyes minden lánynak ő tetszik és egy csúnya és bunkó lánnyal van együtt senki nem tudja miért vannak együtt néha mindenki csak tártja a száját:Ezzel?? Van ilyen :)
2012. dec. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!