Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mesélnél nekem olyan lányról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnél nekem olyan lányról, aki nála sokkal jobb pasival jött össze? Úgy értem, hogy pl. a lány aránylag csúnya volt, viszont feltűnően helyes fiú szeretett bele, aki még okos is volt, humoros, kedves, hűséges, egyszóval álompasi.

Figyelt kérdés

Milyen tulajdonságával kompenzálta a lány az előnytelen külsőt?

A kérdésben nincs semmi rosszindulat. Tudom, hogy a humor, kedvesség, báj, intelligencia bőven ki tudja váltani a külsőbeli "hiányosságokat" és a szépség relatív. Nem is magam miatt kérdezem, nem tartom magam csúnyának, és a pasikban sem a külsőségeket keresem. Csak pusztán érdekel.


Röviden tehát: Mesélnél olyan középszerű leányzókról, akik álompasikkal jöttek össze? Mi foghatta meg a pasit a lányban?


2011. máj. 1. 11:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
63%

Itt az én példám. Nem vagyok szép, inkább picit az átlagos alatt valahol és még is olyan barátom van aki bárkit megkaphatna és egy álom:) Ő a herceg fehér lovon :D

Nem tudom mivel fogtam meg, talán azzal, hogy mindig mellette voltam bármi gondja volt és foglalkoztam vele.

2011. máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Tudod a szépség relatív. Lehet valaki sokaknak csúnya, de lehet az álompasinak meg pont az a vonzó, hogy pl. nagyon pattanásos, sokan szeretik a ducikat, akár az extrém nagydarab nőket is, sorolhatnám napestig.

Plusz, ha megismersz egy csúnya embert, egy idő után hozzászoksz a látványához és mást is észreveszel rajta/benne.

(bocsánat, ha valakinek bántóak voltak a soraim, csak próbálok magyarázni)

2011. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
89%
A szépség relativ,ez igaz de csak egy bizonyos pontig. Van olyna küllemű ember akire senki nem mondja,hogy szép,bárki bármit gondol ez igy van
2011. máj. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Georgina Bojana válasza:
67%
Igen. Nincs csúnya leány, sem asszony, csak ápolatlan. A legcsúnyább is, ha ápolt, a haja, körme, friss az illata, egyszerű, de elegáns módon öltözik, kedves, figyelmes de főleg nem ,,ragad" a pasira. No, Ő lesz a nyerő! Az üresfejű cicababákból sokszor elegük van a férfiaknak. Arra a kis időre, érdekes... De a nap 24 órából áll. S, ha nem szórakoztató, nem kedves, de ,,uncsi, közönséges és felületes, buta" - no, hiába a legklasszabb mell és csípőméret, nem rúghat labdába. De egy előnytelenebb külsejű, érdekesebb arcú, bájos leányzó viszont a ,,befutó"! Ezt soha nem szabad elfelejteni! Egy férfi szereti a munkáját megbeszélni, a gondjait feltárni. S, ha vállat vonsz, nem érzed át a gondját/baját - elpárolhat tőled. Hidd el nekem. Nagyon fontos, hogy érezz vele, segítsd őt szavaiddal, tetteiddel, kellő időben akár a hallgatásoddal is. Ezek fontos dolgok!
2011. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
52%

Egy (nem félisten, de sármos) barátom bevallása szerint azért van a nem túl szép arcú barátnőjével, mert szexuális téren az orális kényeztetést nagyon jól műveli, és akárhányszor megcsalja, mégis kapaszkodik utána a csaj...

Szóval ilyen is van, meg olyan is, amikor egy helyes srác érzelmileg is megfelelő IQ-val rendelkezik, és ahhoz, hogy jó legyen neki valakivel, nem kell Barbie-nak lenni, csak számára vonzónak.Nem minden pasi sekélyes.

2011. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
42%

mert olyanok, mint a 14:00 által leírt. Önzők, kihasználósak, érdekemberek.


Én mindig azt mondom, ha egy jóképű, okos férfi szürke kisegeret, vagy ronda nőt választ:

+ biztos jól tud sz*pni (vagyis szexmunkás)

+ jó gazdag szülei vannak a csajnak

+ a pasinak olyan nő kell, aki mellett csilloghat, hogy ő a szebb okosabb...stb (tehát nárcisztikus)

+ ingyen háziszolga és tojó tehén kell neki, aki mellesleg hűséges is, mert a kutyának sem kell.


Van ilyen egypár, például az egyik exem is ilyen, ő például nárcisztikusan imádja magát és azért szakítottunk, mert szebb voltam nála és nem álltam be cselédnek:D

De most úgy néz ki megtalálta a szürke álomnőjét:D Szegény csaj:(

2011. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
39%
Én elég sok szürke egér nőt ismerek, és az álca mögött ők a legnagyobb faszcibálók.
2011. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
37%

A kisugárzás és a jóindulat lehet a legfőbb oka.No meg a szerénység szerintem.

Lehet valaki álomszép(nem hiszem hogy van ilyen)de ha lenézi a másikat,bunkó,nagyképű,önző akkor már is nem kell senkinek.

Sok "csúnya"(nem szép) lányt ismerek,és köztük is két kategória van: az egyik típus elfogadja hogy csúnya magába fordul,igénytelenné válik,választ magának egy alternatív stílust. A másik típus,megtalálja valamiben a boldogságot,és ragyog,élvezi az életet,megtalálja azokat a dolgokat amikben kitűnik,és ennek nem kell a külsőségeken alapulnia.

Valószínű az a "álompasi"akinek "csúnya"barátnője van,agyilag megérett arra hogy rájöjjön nem minden a szépség.(a külső szépség)!!

2011. máj. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Ismerek csúnya lányt talált magának pasit, esküvő, házasság, de utána ő volt az, aki félrelépett, meg később az új pasiját is lecserélte egy 3.-ra. Szóval biztos van benne valami, nem tudom mi. Nem gazdag csaj, átlagember szülei vannak.
2011. máj. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
58%

én sem vagyok valami álom nő, mégis valamiért ő annak lát, aminek örülök. A kedvesem iszonyúan kapos, féltékeny egyáltalán nem vagyok, mert nem is érzem, hogy annak kéne lennem.


Hogy lássátok, tényleg ilyen a helyzet:

Pl. Auchanban voltunk vásárolni, a kasszánál a csajszi (lehetett 18-19) flörtölt vele, csak néééztem....

a tescoban a csajszi (lehetett max 18) olyan zavarba jött, hogy minden elszúrt, és rosszul mondta a végösszeget is...


s sorolhatnám :)


21/L

2011. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!