Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ez nálatok normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez nálatok normális hogy 'többet' akartok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú.

Eddig csak csókolózunk meg ilyesmi,tovább (még?!) nem mentünk.

volt nálunk és csókolóztunk.aztán elkezdett a fenekem felé matatni, és elég hülyén néztem rá...nem tudom mért,igazából.szeretem...

nem engedtem hogy matasson rajtam,titokzatos akartam lenni vagy mi.hát nem jött össze,utána nem is nagyon keresett...megértem,azok után hogy semmit nem engedtem.

aztán volt 1 buli ahol ő is ott volt, és meg is csókolt stb.aztán hallottam történeteket róla hogy szeret 'szórakozni'

nem tudom hogy bízzak e benne...

végülis megmondta hogy többet szeretne egy kicsit csókolózásnál...nem kell 'odáig' elmenni ha nem akarom,csak egy kicsi többet...

erre azt hittem hogy csak ki akar használni mert kavart még másokkal.

nem beszéltem vele egy hétig.teljesen kikészültem, ne bírom nélküle.

rájöttem hogy meg kéne vele beszélni.

megkérdeztem kerekperec hogy most engem akar vagy csak azt...

azt mondta hogy engem.

de azért nem árt ha 'azt' is egy kicsit hozzávesszük.

azt mondta hogy amikor úgy néztem rá amikor nálunk voltunk,abba is hagyta.

ez igaz is, csak utána nem nagyon keresett(nem egy suliba járunk).

most nem tudom hogy mit csináljak...nagyon szeretem...

és normális válaszokat.köszi(:

16/L


2011. ápr. 10. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Az olyan pasitól, aki a lány akarata ellenére is "többet akar", nagyon hamar le kell építeni. Az ilyen csak skalpokat gyűjt, nem gondolja komolyan a párkapcsolatot.

Mindegy, mit mond (hogy téged akar), ha nagyon nyomul, és szemmel láthatóan meg akar fektetni, akkor csak egy numerát akar. Lehet, hogy tényleg téged (is) akar, de ha ez igaz, akkor hajlandó várni.

2011. ápr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen én is ezt mondtam neki hogy ha engem akarna, tudna várni...

erre azt mondta hogy vár is. (:

leléptetném, meg is próbáltam de egy hétnél tovább nem bírom!

egyszerűen szeretem, kész...:/

2011. ápr. 10. 11:26
 3/6 anonim ***** válasza:

figyelj ha tenyleg szeretne akkor varna vele....

addig varna amig te is akarod

2011. ápr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát persze h többet akar semelyik fiú se szereti hosszú időn át koptatni a száját :) A helyet h engednéd h tapizzon a helyet eltolod magadtól pedig ha ügyes a gyerek akkor neked még jól is esik meg ő neki is és akkor nincsenek ilyen gondok :)
2011. ápr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16 F
2011. ápr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha én valóban szeretem a barátnőmet, és ő azt mondja, hogy állj, akkor nem hozom fel a témát, hogy többet akarok, hanem annyit csinálok, amennyi neki kényelmes.

a barátod szerintem nem igazán miattad van veled..

2011. ápr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!