Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok ez teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok ez teljesen normális, ugye? Vagy miért van?

Figyelt kérdés

Észrevettem többször, hogy ha jön szembe velem egy ismerős lány akkor megváltozik az arca, addig csak úgy néz ki a fejéből de amikor köszön mindig nagy mosoly, majd amint elhaladt egyből fapofa.

Úgy általánosságban kérdezem, hogy ez miért van? Csak a szép arcotokat akarjátok mutatni amikor köszöntök azért mosolyogtok vagy mi? Nem konkrétan egy lányról van szó, tehát tényleg csak általánosságban, nem értem ezt a jelenséget.


2011. márc. 10. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Én is mindig mosolyogva köszönök mindenkinek....de fiúknak, lányoknak dettó. Nemtudom miért van, egyszerűen csak kedves akarok lenni :) Meg szeretek mások arcára mosolyt csalni...de nem azért h szebb legyek :D vagy mert bejön nekem az adott srác.
2011. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálam ilyen csak akkor van mikor rosszabb kedvem van.

Lehajtom a fejemet, de mikor jönnek velem szembe ismerősök, akkor általában mosoly.:D


Ha jó kedvem van, akkor mindig mosoly.:)

2011. márc. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

azért köszönünk mosolyogva, mert:

1.- bejön nekünk a srác

2.- kedvesek/illedelmesek akarunk lenni

3.- örülünk, hogy látjuk az illetőt

és nem feltétlenül ebben a sorrendben. 18L

2011. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddig válaszokat! remélem sok jön még mert erre kíváncsi vagyok.
2011. márc. 10. 16:00
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Erre mást nem lehet írni, mint amiket már előttem elmondtak.
2011. márc. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Hát nem tudom, én sose szoktam mosolyogva elköszönni, csak családtagtól , vagy aki közel áll hozzám, hogy kedves legyek vele. Ismerősökre csak ráköszönök akárhogyan, azt kész. Minek mosolyogjak...
2011. márc. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapvető dolog, ami ösztönösen jön. Ha rámosolyogsz valakire, az (többnyire) visszamosolyog. Ez egy kulturális kapcsolat, nincs neki egyéb funkciója, csak az, hogy mindketten egy közösség tagjai vagytok.

(Már persze, ha egyéb, tudatos oka nincs neki:-) )

2011. márc. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én mindig mosolyogva köszönök, na jó talán, ha valami iszonyat rossz dolog történik velem akkor nem, de akkor szomorúság látszik az arcomon, meg max. akkor nem mosolygok, ha nagyon nem szeretem az illetőt, de az nagyon ritka, köszönni persze akkor is köszönök illendőségből.

20/L

2011. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben semmi furcsa nincs, ettől másoknak is jobb kedve lesz..:) jobb lenne, ha mosolyogva sétálna a leányzó, és mikor elsétálna melletted, fapofával köszönne?:P
2011. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!