Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A közhiedelemben miért az van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A közhiedelemben miért az van elterjedve, hogy a férfiak a nagyobb megcsalók, mikor a nők is legalább annyiszor félrelépnek?

Figyelt kérdés
Ez más sokszor felvetődött bennem. Minimum egálban van a két nem, ezt nem egy embertől hallottam már, köztük nőktől is. Szóval, csak van benne igazság. viszont akkor miért így terjedt el a köztudatban?
2011. ápr. 8. 21:59
1 2
 11/19 szamóca. ***** válasza:

ennek azért még midnig van társadalmi háttere, ami a pironkodó rib*ncokat illeti.

hiába tudja mindneki hogy mennyire szét vannak kefélve, ha ezt fel is vállalják és akár úgy nevetnek ezeken a vicceken mint bármelyik pasi, akkor kinézik őket. egyébként nem feltétlen.

de ez független is attól hogy ki mennyire van szétkúrva. ha megnézed még mindig vannak dolgok amit egy lánynak nem illik egy fiútól meg vicces. ilyen dolog poénkodni a tegnap esti trófeákon is.

2011. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
jajj mindig ezzel a vadászösztön dologgal jönnek. Érdekes, sok férfi ezzel hárít és magyarázkodik, mert ez bejövős ez az elmélet. De számtalan más ösztön is maradt ránk az állatvilágból mégis tudjuk az elménkkel kontrollálni. Csak azt nem lehet amit nem akarnak. Ennyi. A kérdésre meg pofon egyszerű a válasz. Ha a nő csal, akkor a köztudatban rögtön az lesz, hogy a ribancának semmi sem elég, ha a férfi, akkor meg szegényke nem kapta meg a párjától amire szüksége volt. A társadalmi megítélés miatt van az egész. Több nő is felvállalná, ha ugyanolyan megítélésben részesülne, mint férfi.
2011. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 szamóca. ***** válasza:

egyébként ha már állatiaskodunk, és vadászösztön: kérm, az mindnekiben meg van. úgy nevezik hogy reprodukció utáni vágy. semmi köze ahhoz hogy férfi vagy vagy nő, ösztönösen arra törekszünk hogy minél több utódot hozzunk létre, minél jobban megörökítsük a génállományunkat.

másrészt miután tudatunkra ébredtünk nekem egy pasi se próbálja bemagyarázni hogy csak a vadászösztön miatt csalt meg.

2011. ápr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

22,12

Mert már 20 000-ik alkalommal írjátok ki ezeket a sablondumákat. Nem a társadalmi megítélésről volt szó, hanem arról, hogy miért hiszi azt mindenki, hogy többször annyi férfi csalja meg a párját, mint nő?

2011. ápr. 8. 22:44
 15/19 anonim ***** válasza:
Igazából nekem aztán tökmindegy, hogy ki mit gondol, hogy ki csal meg többször kit, a lényeg, hogy én nem csalom meg a páromat és tudom, hogy ő sem engem, a többi meg nem érint.
2011. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó! Majd rájössz! Egyszer megfog úgyis.
2011. ápr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

22:51

Ehhez semmi köze a reménynek. Hogy mondjuk tíz év múlva mi lesz, arra persze nincs garancia, de nem mindenkit csalnak meg a világon és ez nem csak szerencse kérdése. :)

2011. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ha a csalódott emberek félreteszik az ellenkező nemmel szembeni rossz érzéseket és higgadtan gondolkozunk akkor rájövünk, hogy szimplán sza*r és nem sza*r emberekről van itt szó, nem nemekről. márpedig sok kétszínű, öntelt, csak magával törődő sza*r ember van! csak hát nincs ráírva senkire se, hogy "vigyázz úgy is a szívedbe taposok!" az ember hajlamos egy gyönyörű szempár és egy szép mosoly gazdájáról azt hinni, hogy nem kell tőle tartani, de sokszor báránybőrbe bújt farkasok...

"a látszat mindig csal, de a csalás sosem látszat"

2011. ápr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

én azt mondom a lányoknak akik a megcsalós pasikra vannak kiakadva...mitöbb a fiúknak is ugyanezt akik a félrekettyintő nőcikre neheztelnek hogy:

Ha tudjátok hogy az előző Xszámű partnerét megcsalta akkor honnan a búbánatosból veszitek hogy majd pont titeket nem fog?!Akkor kerüljétek el messziről!Ja igen amíg epekedtek utána és épp mással van addig szurkoltok hogy csalja meg a párját-lehetőleg mondjuk pont veletek- aztán mikor ti jöttök vele össze akkor honnan feltételezitek azt hogy titeket tisztelni fog?!

Ha utáljátok a megcsaló pasikat nőciket akkor vagy kerüljétek őket(hátha megemberelik magukat) vagy annak tudatában kezdjetek velük hogy sok jóra nem számíthattok.

2011. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!