Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A közhiedelemben miért az van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A közhiedelemben miért az van elterjedve, hogy a férfiak a nagyobb megcsalók, mikor a nők is legalább annyiszor félrelépnek?

Figyelt kérdés
Ez más sokszor felvetődött bennem. Minimum egálban van a két nem, ezt nem egy embertől hallottam már, köztük nőktől is. Szóval, csak van benne igazság. viszont akkor miért így terjedt el a köztudatban?
2011. ápr. 8. 21:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%

"‎1. A férfi leissza magát, a nő csak be van csiccsentve.

2. A férfi megcsal, a nőnek kalandja van.

3. A férfi, amikor elválik, tönkre teszi a családot, a nő befejezi a jövő nélküli kapcsolatot.

4. A férfi kiabál, a nő csak hangsúlyozza"


Szerintem ez jól szemlélteti...

2011. ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
ha egy lány 5 pasival volt k.rva, ha egy pasi 10 lánnyal az menő, na ha ez így van, akkor az legyen úgy :D
2011. ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de az állatvilágban a hímek dolga a nőstények megtermékenyítése a fajfenntartáshoz (minél többet annál jobb), a nőstényeknek meg az h 1 erőd hímet találjanak, aki megvédi őt és az utódot (egyet, nem a fél várost!)...
2011. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 szamóca. ***** válasza:

elsőnek tökéletesen igaza van :))


egyébként a történelem miatt. mert nagyon sokáig a nők nem csalhatták meg a férjüket, a férjek pedig lényegében legálisan csalták akár k*rvákkal is a feleséget. kultusza volt hoyg a feleség mellett legalább 1 szeretőt midnen férfi tartott, amiről mindenki tudott, csak éppen beszélni nem volt illendő róla. ellenben abban a korban a nő erről nem is álmodhatott, de általában nem is álmodott a modern kor nőtípusai nem ezek voltak. aki feleség volt, annak ez áltlában kitöltötte az életét, és nem is akart más lenni, aki pedig szerető volt az csak serető volt. innen jött. mára már nem igaz, de hát nem értük utol gondolkodásban a kort:)

2011. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%

Ha egy zárat nyit minden kulcs, akkor az egy sz@r zár.

Ha egy kulcs nyit minden zárat, akkor az egy f@sza kulcs.


Hát kb. ennyi, előítélet az egész.

2011. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A második-harmadik hozzászólás teljesen felesleges volt.
2011. ápr. 8. 22:10
 7/19 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd miért is volt felesleges? Csak mert nem értesz vele egyet? Akkor minek írod ki a kérdést?
2011. ápr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
szerintem a nők sokkal undorítóbbak ebből a megközelítésből is!
2011. ápr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Az én meglátásom hogy míg a férfi felvállalja hogy ennyi meg annyi nője volt házasság előtt vagy aközben addig a nő sunnyog ezekről.

Furcsa volt már középiskolában is hogy az ilyen malacvicceknél még azok a lányok is pironkodtak és adták az értetlent akiket már rojtosra kefélt boldog boldogtalan(ha nem lett volna fejlett a pletykahálózatt mifelénk még el is hittük volna a színészkedést)

2011. ápr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ha ebből hiteles statisztika készülne, mi lenne az eredmény, állítólag még az őskorból eredően a nők ösztönösen monogámabbak, a férfiakban meg bennük van a vadászösztön, hogy minél több nőt megtermékenyítsenek. De azóta már sok idő eltelt az emberiség életében, sok minden változott, szóval lehet, már az ösztönök sem ugyanazok. Én is hallottam már nőről is, férfiről is aki megcsalta a párját.
2011. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!