Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne nő nélkül élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne nő nélkül élni?

Figyelt kérdés

Sajnos,egyre valószínűbb,hogy a sors azt rótta ki rám,hogy egedül járjam az utam az életben.

Csakhogy ezt nagyon nehéz elfogadni,de szeretném azt hinni,nem lehetetlen.

Nem tartom magam egyáltalán rondának,persze,attól még a lányok,nők tarthatnak annak.

Valahogy nem én vagyok az a férfi,aki kellene nekik.

Ezt így érzem!

Régebben másabb volt,akkor még rengetegszer tudtam szemezni is a jobbnál jobb csajokkal,de mára ez már nincs meg!

Szóval,abban kérem a segítségeteket,hogy hogyan lehetne elfelejteni,úgy kompletten az egész női nemet?

Az is baj,hogy nekem szinte fizikai fájdalmat okoz,ha nem nézhetek meg egy szép lányt az utcán,erről is le kellene valahogy szokni!

Kérlek,adjatok tanácsot,hogyan tudnám végre elfogadni,hogy soha nem lehet nőm?!

Köszönöm a segítséget!


2011. ápr. 8. 14:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
kérlek tégy fel egy képet nemfog senki sem mnodani semmi rosszat.szerintem nem a külsőddel van baj lehet hogy túl félénk vagy és nem mersz kezdeményezni a csajoknál nem??prróbálj bulizni és légy nyitott a nők felé.próbálkozz nincs vesziteni valód
2011. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
17 fiú vagyok, és fősuliig vagy 20 éves koromig max, nem lesz semmi, a drogokhoz nyúlok. A speed lenne a leghatásosabb, önbizalmat ad és felpörgeti az agyat, de addig még hátha lesz vmi, ha egyetlen csókom is lesz elfelejtem a drogokat. Haláltól meg nem félek, ha szar az élet megéri a kockázat sztem.
2011. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
45%
ti férfiak jól tudjátok biztatni a másikat.te sem vagy normális.meghalnál ck azért mert eddig nem volt barátnőd?szerintem ne igy álljatok hozzá nem hinném hogy nincs esélyetek senkinél.próbálkozzatok és bizzatok benne ne legyetek szomorúak, és ilyenekre meg ne gondoljatok hogy meghaltok v h drogokat szedjetek.18/L.
2011. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezt a drogos részt én sem értem, amit elköltenél drogokra, inkább költsd prostikra, annyi pénzből már a legjobbakat is megkaphatod, nem 1 alkalomra :D
2011. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

kezdetbe 50 mg is sok a speedből azt olvastam és 1g 3k forint kb akkor 50mg 100ft kb, napi adag aztán egyre több:P

De am már kivagyok én is pedig én csak 17 vagyok, már anyám is, csajozós haverom is vigasztal, a hasonlóan lúzer haverommal meg egymást vigasztaljuk, hát ez a nagy helyet...

Csak olyan rossz nézni hogy mások smárolnak az utcán nekem meg csak az álom, meg a videók jutnak, de lehet kuvva lesz belőle nem drog:D a fene se tudja

2011. ápr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!