Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne nő nélkül élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne nő nélkül élni?

Figyelt kérdés

Sajnos,egyre valószínűbb,hogy a sors azt rótta ki rám,hogy egedül járjam az utam az életben.

Csakhogy ezt nagyon nehéz elfogadni,de szeretném azt hinni,nem lehetetlen.

Nem tartom magam egyáltalán rondának,persze,attól még a lányok,nők tarthatnak annak.

Valahogy nem én vagyok az a férfi,aki kellene nekik.

Ezt így érzem!

Régebben másabb volt,akkor még rengetegszer tudtam szemezni is a jobbnál jobb csajokkal,de mára ez már nincs meg!

Szóval,abban kérem a segítségeteket,hogy hogyan lehetne elfelejteni,úgy kompletten az egész női nemet?

Az is baj,hogy nekem szinte fizikai fájdalmat okoz,ha nem nézhetek meg egy szép lányt az utcán,erről is le kellene valahogy szokni!

Kérlek,adjatok tanácsot,hogyan tudnám végre elfogadni,hogy soha nem lehet nőm?!

Köszönöm a segítséget!


2011. ápr. 8. 14:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szegődj el valahová a hegyekbe szerzetesnek. Egy zárt kolostor minden igényedet kielégít majd.
2011. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne így állj hozzá. Ne görcsölj a dolgon, hanem foglalt le magad pl: sportolj... Mindenki megtalálja a párját, csak idő kérdése ill próbálkozzál és ne add fel.

20/F

2011. ápr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez életed legnagyobb butasága! Szerintem összeszedhetsz még nőt, nem is akármilyet, csak magabiztosabbnak és türelmesebbnek kéne lenned. Változtass a külsődön (frizura, öltözködés), vesd be magad egy új stílusba, járj el bulizni, legyél vidám és közvetlen.

Egy depressziós időszak miatt ne add fel az életedet!

2011. ápr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
basszus tegyél már fel egy képet magadról okés??Hát nem hiszem el hogy ilyet akarsz csinálni, hogy elfelejtni a nőket.nemhinném hogy nem tallsz magadnak egy olyant lányt aki tetszik neked és teis neki.hány éves vagy?
2011. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elfelejteni, járj prostikhoz. Ugyanebben a cipőben járok én is, és nekem bevált :) Így olyan jó csajokkal feküdhetsz le akik az életben szóba nem állnának veled :D
2011. ápr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Képet akarunk! Képet akarunk! Képet akarunk!

Képet akarunk! Képet akarunk! Képet akarunk!

Képet akarunk! Képet akarunk! Képet akarunk!

:D

2011. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ha hiszed ha nem, nem vagy egyedul a problemaddal, ha ez segit, sztem a "figyelem-eltereles" modszere a leghatekonyabb, mert akkor szamodra hasznos/erdekes elfoglaltsagot kapsz + nincs is idod hulyesegekre gondolni!
2011. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor fog megjönni az igazi nő az életedben, ha nem görcsölsz miatta. Nem lehet úgy élni, de a sors fintora az, hogy ha már beletörődtél, meglesz.
2011. ápr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Rossz időszakod lehet....

Azt vettem ki az írásodból, hogy neked nem párakapcsolat, hanem sok-sok lány és dugás kell.

Számodra 2 opció lehetséges/van.

1.Ez a sokkal könnyebb út.Prostik, ott kiélheted magad, túlságosan sok pénz sem kell hozzá.

2.Ez a nehéz/nehezebb.Mindegy minden alapon megpróbálsz csajokat felszedni.Gátlástalanul, félelem nélkül.Ne érdekeljen ha visszautasítanak, újra és újra próbálokozol.Erre nem mindenki képes, pedig veszítenivaló igazából nincs:)

2011. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok,de képet nem rakok fel,mert,akkora lúzer vagyok,hogy nem szívesen vállalnám fel.

Mindenkinek nagyon köszönöm,hogy segíteni próbál!

Sportolni,amúgy szoktam,mert súlyzózgatok meg futni is szoktam,de ezek csak addig kapcsolnak ki,amíg tartanak.

Egyébként,szinte minden gondolatom a nők körül forog és,nos...

Még sosem volt barátnőm...

Pedig már jócskán túl vagyok a húszon.

Ez van!

Egyszerűen,olyan a kinézetem,hogy szerintem nem jövök be egy nőnek sem,pedig,sokan mondják,hogy nem vagyok egy csúnya gyerek,de lehet,hogy csak félnek tőlem.

Még egyszer köszönöm mindenkinek!

2011. ápr. 8. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!