Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ki az igazi, akinél úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ki az igazi, akinél úgy érezzük le tudnánk vele élni az életünket, vagy az aki nélkül nem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Az akivel le tudnánk.
2009. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát ezt így senki sem tudja.Érezni kell
2009. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes megfogalmazás ami ha belegondolunk ugyanazt jelenti mert ha szerelemről van szó akkor a fent leírtak kéz a kézben járnak. Szóval le tudnám azzal a személlyel élni az életem de nélküle meg nem. Én így látom.
2009. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem valami nyálas egyen-SMS szöveg?
2009. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Akivel... egyértelmű
2009. nov. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt érezni kell.


De érdemes kipróbálni a házasság előtt egy együttéléssel (nem szülőknél, hanem kettesben), hogy tényleg annyira jó-e vele. Ismertem olyan srácot, akibe nagyon belezúgtam (és ő viszont), le tudtam volna élni vele az életem, úgy éreztem, de nem lett belőle semmi bizonyos ok miatt. Aztán lett egy élettársa, és kiderült, hogy nem is olyan jó dolog vele élni, és hogy félreismertem, hisz nem láttam, hogy hogyan viselkedik otthon, amikor tényleg önmagát adja.

2009. nov. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Aki mellett 100%ig önmagad tudsz lenni, őszinték vagytok egymással (még ha rosszat is kell közölni), rajongotok egymásért, és mindent megtesztek egymásért, és lehet számítanotok egymásra. Szerintem így lehet leélni az életet valakivel.


Akivel nem: szerelmesek az elején, de később nem kűzd a párjának szerelméért (már nem foglalkozik vele, nem csinál közös programokat). Nem lehet rá számítani, nincs igazságos munkamegosztás a pénzszerzés, a házimunka vagy a gyereknevelés terén. Nem őszinte. Mással is akar szexet. Nem szerelmes már. Nem képes felelősséget vállalni a dolgokért. Lusta. Túlzottan agresszív.

2009. nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyértelműen az az igazi, aki nélkül nem tudnál élni!
2009. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
ha szereted az illettöt akkor ugy érzed hgy letudnád élni vele az életedet de ha viszont nincs veled akkoor azt érzed hgy nem tudsz nélküle élni csak vele akarsz lenni! Ez a két megfogalmazás a szerelemben kéz a kézben jáR!!!
2009. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!