Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Ez a bizonyos fiú nagyon távolság tartó mindenkivel, mert már nem egyszer átverték, becsapnák, stb. Nem bízik senkiben És éppen ezért felvett egy bunkó stílust.


De azokkal, akiket nagy nehezen közel engedett magához nagyon kedves, aranyos, azokat az embereket nagyon tudja szeretni.

Ti összejönnétek egy ilyen fiúval?

14/L


Kort is írjatok lécci.


2011. ápr. 8. 14:07
1 2
 11/16 anonim válasza:
Ha tegyük fel engem is közelebb engedne magához én biztosan meg próbálnám vele.. :) Ami a bunkóságot illeti ezt a kérdést nyilván nem azért tetted fel mert veled bunkóó.. :) Engem nem zavarna ha mással bunkóó.. ;) 14/L
2011. ápr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

De velem is bunkó, néha. De néha viszont nagyon kedves velem is.

Nem igazán értem mit miért tesz. :)

2011. ápr. 9. 18:28
 13/16 anonim ***** válasza:
Én már rég kinőttem abból,hogy ilyen srácokra bukjak.Amúgy igaza volt előttem egy válaszadónak.Nagy traumák érhették az elmúlt 14 évben.Elég gyerekes dolog a téged ért sérelmek miatt másokon kitölteni a haragodat 'bunkóskodás' (verbális agresszió) formájában.Nekem akkor sem kéne ilyen srác,ha csak mi ketten maradnánk.
2011. ápr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Picit en is ilyen vagyok,pont 14 is vagyok.Am en nem veszem annyira komolyan hogy bunko legyek,inkabb viccesen banok az emberekkel.Barkinek beszolok ha olyant csinal es tenyleg senkiben sem bizok.De en inkabb picit viccesen lerazom azt aki nem tetszik.
2011. ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Ixdecske ***** válasza:
Én simán van egy ilyen barátom aki így viselkedik és tényleg a közelében lévő emberekkel köztük velem is rendesen ezért és ez tényleg jó
2011. ápr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg. Ha olyanokkal bunkó, akiket szeretsz, kérd meg, hogy ne tegye, mert ez téged is zavar. Férkőzz a bizalmába, hallgasd meg, ha kedves veled, tetszel neki, egy próbát megér.
2011. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!