Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Ez a bizonyos fiú nagyon távolság tartó mindenkivel, mert már nem egyszer átverték, becsapnák, stb. Nem bízik senkiben És éppen ezért felvett egy bunkó stílust.


De azokkal, akiket nagy nehezen közel engedett magához nagyon kedves, aranyos, azokat az embereket nagyon tudja szeretni.

Ti összejönnétek egy ilyen fiúval?

14/L


Kort is írjatok lécci.


2011. ápr. 8. 14:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az, hogy "felvett egy bunkó stílust", azt jelenti, hogy amiért becsapta pár ember, előítéletes a többivel szemben is. Az, hogy távolságtartó, nekem nem lenne probléma, sőt kihívásnak érezném, hogy elnyerjem a bizalmát, de azt nem viselném el a barátomtól, hogy akárkivel bunkó legyen (főleg nem velem), mert ezzel engem is minősít. Szóval, szerintem a bizalmatlanság nem nagy gond, de a bunkóság semmi esetre nem jön be, nem tudom pontosan mit értesz alatta...
2011. ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
na itt látom saját magam :D
2011. ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
első vagyok, 19/L
2011. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az a bunkó stílustól függ.
2011. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

14. 24 vagyok



18/L

2011. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Bunkóság alatt annyit értek, hogy pl. hiába szól hozzá valaki kedvesen, Ő bunkón válaszol vissza. Ilyenek.
2011. ápr. 8. 15:13
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát, ha én lennék, akivel jár, akihez ragaszkodó, kedves, megpróbálnám "átnevelni".
2011. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Nos, a lényeg, hogy meg kell próbálni, próbálj vele ismerkedni, ha más nem bunkózz neki vissza és talán mondom talán így veszi észre mennyire is nem ideális veled játszania.

Vagy próbáld meg, ha a barátait kérded, mi az amivel el nyerték a bizalmát, ha tudják, és elmondják, akkor neked is azt kell tenned, bár attól függ mi az.

2011. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

14 évesen nyilván nagyon sok tragédián, életét derékba törő szerelmi csalódáson, atomkatasztrófán, radioaktív sugárzáson mehetett keresztül, hogy ettől feljogosítva érzi magát a bunkóságra. Elvégre ilyen agg korban az embert már megpróbálja az élet, bizony...khm.

Ez a gyerek csak szerepet játszik, és jó nagy gyökér, aki bedől neki. Valamiért szeret az ártatlan áldozati bárány szerepében tetszelegni, sajnáltatni magát, és kellő pillanatban erre hivatkozva bunkónak lenni. Szerintem szánalmas, de nagyon.

2011. ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszát.

Hát kedves utolsó válaszoló ez a te véleményed, én elfogadom.

2011. ápr. 8. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!