Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

1) Viszonylag magas

2) A sport számára az egyik legfontosabb dolog, heti 4-6 edzés

3) Sok haverja van, és szinte mindenki ismeri a városban ahol lakik, és ott is elég sokan, ahova egyetemre jár

4) Független, tehát fontos neki, hogy a péntekeket a barátaival töltse, esetleg partyzzon

5) Sok lány barátja is van, néha pl náluk alszik

6) Egyetemista

7) Picit egoista, beképzelt, bunkó

8) Elég sok lánnyal volt már rövidebb ismeretsége (de nem nemi beteg, stb)

9) 20 éves, és eddig sosem akart komolyabb kapcsolatot

10) Elvárja a barátnőjétől, hogy igényes legyen, sportoljon, emellett lehessen vele beszélgetni is

11) Facebook + sorozat függő (de nagyon nem kocka)


A válaszodat előre is köszönöm :)


2010. okt. 28. 00:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hiába a sok negatívum, a nőknek ez kell... :S aztán meg mondják, h minden fiú bunkó...
2010. okt. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia Kata!

Szóval én is bejövök neked? Ütközzünk holnap.

Zoli

2010. okt. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én nem
2010. okt. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Nézd, szerintem azt, hogy te összejöjj-e vele azt nem mások válaszaiból kellene eldönteni. Mérlegelj stb, ez a te döntésed. Nem vagyok lány, de a 7es pont az nekem elég indok lenne arra, hogy ne.
2010. okt. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A picit bunkó, egoista, az nem annyira zavaró, csak, sokan, akik nem ismerik, ezt mondják róla, de általában, ha megismerik, változik a véleményük.


És mi a sok negatívum ezen kívül?

2010. okt. 28. 00:43
 6/15 anonim ***** válasza:
Eleve kizáró ok, hogy nem akar komoly kapcsolatot, és persze hogy bunkó. Emellett az se szimpatikus, hogy partizni jár, ha olyanok ezek a partik, amilyenekre a mai fiatalok többsége jár (pia, cigi, esetleg még drog is stb.), ilyen srácból én inkább nem kérek. Ja, és aki velem jár, az ne nagyon aludjon más lányoknál...
2010. okt. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nem azt kérdezi hogy ő öszejöjjön e vele hanem azt hogy ti összejönnétek vele... egyébként én nem mivel fiu vagyok
2010. okt. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

En az 1, 6, 11 kivetelevel ilyen vagyok, csak lany es pont ilyen fiukkal szoktam "osszejonni", mint amit leirtal. Csak az a baj, hogy ha a baratnojuk csinalja ugyanezt, annak nagyon nem szoktak orulni ezek a sracok.

20/L

2010. okt. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem társra van szükségem, nem pedig egy olyan srácra, aki elővesz, ha szüksége van rám, de amúgy jól elvan nélkülem is és tesz rám magasról. De ha neked ez így bejön, hát hajrá :)
2010. okt. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem.

Egy beképzelt, felszínes alaknak tűnik a leírtak alapján. Az, hogy vannak lány barátai, nem gond, de, hogy náluk is alszik, hát én nem tolerálnám, ha a pasim lenne.

A sportmániás férfiakat szintén nem bírom. Egyszer volt ilyen pasim, egy normális kaját nem ehetettem meg a jelenlétében, mert félt, hogy elhízok és nem lesz feszes testem...Ja és ha mégis megettem egy szelet csokit, azonnal küldött volna edzeni.

Azt, hogy partyarc szintén nem bírom, mivel én sem lógok minden hétvégén bulikban.

A Facebook, sorozatfüggőség szintén gáz.

Egyedül az 1, 6, 10-es pontokat tartom normálisnak, bár, az, hogy magas nem az ő érdeme, az egyetem pedig szintén nem nagy dolog manapság.

2010. okt. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!