Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti összejönnétek egy ilyen fiúval, vagy irtóztok az ilyenektől?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok akiknek nagyobb egy kicsit (de tényleg csak egykicsit látszik) az első két foga.
2011. jún. 28. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire kicsit. Mindenkinek nagyobb az első két foga egy picit:D Hány éves vagy? Privibe küldj képet és megmondom gáz-e. Kell a korod is. Azért mert ha még nagyon fiatal vagy akkor úgyis fog "lekopni" a fogadból.
2011. jún. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
15 vagyok :) ja hát annyira nem gázos, de általánosban már megkezdték a kötekedést miatta...
2011. jún. 28. 08:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez semmiképp sem lenne számomra kizáró ok.

14/L

2011. jún. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor csak én találkoztam eddig ennyire ''finnyás'' csajokkal? :D
2011. jún. 28. 08:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Jaj szegénykém, nem irigyellek. Mármint a kötekedés miatt. A korod beliek nagyon gonoszak tudnak lenni. A lányokat amúgy többnyire nem zavarja az ilyesmi. Sőt szerintem még aranyos és vonzó is ha egy fiúnak nem szabályos teljesen a fogsora. Első voltam.
2011. jún. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:)
2011. jún. 28. 08:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Keress egy lanyt aki szereti a Tapsi hapsit, annak tuti bejossz...
2011. jún. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha már tapsi hapsi... akkor inkább répát szopogass ne lányokat keress :)
2011. jún. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot :)) azért annyira nem nagy a probléma hogy tapsi hapsi legyek :P XD
2011. jún. 28. 09:54
 10/12 anonim ***** válasza:

ha hejes vagy meg bejössz nekem, akkor egy fog miatt nem lenne az h nem jönnék veled össze xD:D

15/l

2011. jún. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!