Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Annyira rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Annyira rossz így. úgy hiányzik. =/

Figyelt kérdés

Modell voltam egy divatbemutató-szerűségen, és ott megismertem egy fiút, aki szintén modell volt ott. (civilben nem vagyunk azok, csak jóba vagyunk mindketten a szervezővel, és felkértek minket)

Kb 3 héten keresztül próbáltunk, és -hogy mondjam- megszerettem a fiút. Szerelmes nem vagyok belé, de mindíg rá gondolok, és tökre hiányzik most, hogy letudtuk az egész bemutatót :(.

Sajna nem egy városban lakunk, mert ő egy másik faluból járt be.

Amúgy a próbák alatt jól elbeszélgettünk, és állandóan nézett, tapsolt, ha én mentem a kifutón.

Fészen ráírni nem merek, mert nem akarom, hogy nyomulásnak vegye, és ugye olyan jó haverságba nem kerültünk, hogy csak úgy spontán ráírjak.


Mit tegyek szerintetek? Ki vagyok készülve tejesen, hogy nem láthatom. :(


14L

ő 17F


2011. ápr. 5. 20:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nehéz ráírni:DDe vegyél erőt magadon és hajrá:D

Amúgy meg van aki 20 éves korában sem lesz szerelmes ez nem kortól, hanem személytől függ

2011. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Alííznak hívnak? :D
2011. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
miért kérdezed?:D amúgy nem úgy hívnak.
2011. ápr. 6. 19:44
 14/17 anonim válasza:
Mert mi is részt vettünk egy ilyen divatbemutatón.:D És a bnőmmel pont ugyanez van.:D
2011. ápr. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

jaa, értem.

sz*r lehet neki is..

am megkérdezhetem, hogy hol volt az a bemutató?:D

2011. ápr. 7. 17:59
 16/17 anonim válasza:
Aham, Nyírbátorban.:) Nektek? :D
2011. ápr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Szombathely. :)

amúgy a te barátnőd mer kezdeményezni, vagy ő is ilyen nyuszi mint én?:D

2011. ápr. 7. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!