Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon hiányzik a barátom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik a barátom és olyan messze van tőlem. Rossz nélküle. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 20:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szervezz minél több programot,tereld el a figyelmedet,úgy talán könnyebb,rajtam mindig segít ha oylankor a családdal vagy barátokkal vagyok:)
2009. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Szerintem hívd fel telefonon!
2009. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
már beszéltünk telefonon:) de utána is hiányzik:(
2009. jún. 20. 21:03
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát 1.is sztem is a gondolatelterelés a legjobb,én is a családdal meg barátokkal kötöm le magam.2.szor meg vigasztaljon a tudat,h az h milyen messze van,viszonylagos.Nekem 350km-t kell legyőznöm....ezután talán máris nem érzed annyira nagyon messzinek.
2009. jún. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
300km-re van:(
2009. jún. 20. 21:13
 6/19 anonim ***** válasza:

ja bocsi,akkor tényleg nagyon nehéz lehet neked.de akkor ö sem Magyarországon él?(merth nálam ez a helyzet)

amugy msn v skype esetleg

2009. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
hát nekem kb négyezer km... de lényegében mindegy h 350 vagy 4000... persze külföldre drága a telefon :)
2009. jún. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére 100 km -en belül van és hetente egyszer tudunk találkozni , de így is hiányzik :( de nyugtat a tudat ,hogy majd egyszer összeköltözünk :) Amúgy én most a tanulásba folytom bele magam ,ha meg nem akkor olvasok ,zene , haverok.

18 F

2009. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ja és filmezés :) Nézz vígjátékokat az kicsit felvidít tuti :) És ott az msn ,azért beszélni tudtok. Vagy teló :)
2009. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon távol van most...1000kmre, én az előbb beszéltem vele vagy másfél órát telefonon...Próbáljatok meg skypelni v iesmi...Nekem isnagyon hiányzik már, egy hete ment, és jövő pénteken jön...nagyon várom már...Kitartás minden nappal közelebb van mikor hazajön, vagy találkoztok :) Én filmeket nézek, tanulgatok/kéne:)/. SZóval elfoglalom magam. Vagy esetleg készíts neki vmi meglepit, az is leköt :) Remélem segítettem!

21/L

2009. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!