Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Nagyon rossz így.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon rossz így.

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon bejön, szeretem. Viszont neki már rég óta van kapcsolata. Jó nem olyan rég ismerem, de sok minden történt amiért nagyon megszerettem, viszont azt mondja, hogy Ő is meg szeretett. Nem tudom higyjek-e neki..Kicsit fura..De néha nagyon köcsög..és azt mondja fiatal vagyok. A barátnője és köztem 2év van. Szóval szerintem ez hülyeség. Ti mit tennétek.?:(
2011. jan. 10. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha van nője és bunkó akkor keresnék mást :P


16/f

2011. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
deajj.:(
2011. jan. 10. 19:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Jólvan, dehát van barátnője. Ráadásul még p.raszt is (néha...) Hagyd a fenébe, pasi és vonat után nem érdemes futni, mindig jön másik..
2011. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de van barátnője..de elvileg engem is szeret. nemtudom elfelejteni..
2011. jan. 10. 19:45
 5/13 anonim ***** válasza:
Erre mondják azt szerintem h több vasat tart a tűzben.;)
2011. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hajtogasd: nem érdemli meg, hogy sírjak utána, nem érdemli meg, hogy sírjak utána, nem érdemli meg, hogy sírjak utána, nem érdemli meg, hogy sírjak utána, nem érdemli meg, hogy sírjak utána
2011. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
sajnos csak azt csinálom utána. :) és a rossz az, hogy nagyon nehezen felejtek. :(
2011. jan. 10. 19:56
 8/13 anonim ***** válasza:

jajj tee, hidd el van más is akiért oda lehetsz és aki sokkal jobban oda lenne érted :)


Nem jó így vágyakozni valaki után, tapasztalat...amíg mással van, nyilván nem várja el, hogy csak vele foglalkozz. Ha meg szakítanak az illetővel, te ott leszel mintha mi sem történt volna. Csak közbe nem emészd magad.

2011. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat.(:
2011. jan. 11. 20:58
 10/13 anonim ***** válasza:

En azt mondanam keress mast! (tudom, hogy nehez, mert bizol benne, hogy hatha teged szeret es nem a baratnojet). Nekem is mondta mar fiu, hogy tetszek neki, de tul fiatal vagyok meg hozza; majd par ev mulva mikor "eltunik" a korkulonbseg jarhatunk..... Es tudod mi lett belole; semmi. Csak igy akart lekoppintani....

Hagyd a fenebe! Foleg meg hogy szivat is.....

2011. jan. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!