Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Annyira rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Annyira rossz így. úgy hiányzik. =/

Figyelt kérdés

Modell voltam egy divatbemutató-szerűségen, és ott megismertem egy fiút, aki szintén modell volt ott. (civilben nem vagyunk azok, csak jóba vagyunk mindketten a szervezővel, és felkértek minket)

Kb 3 héten keresztül próbáltunk, és -hogy mondjam- megszerettem a fiút. Szerelmes nem vagyok belé, de mindíg rá gondolok, és tökre hiányzik most, hogy letudtuk az egész bemutatót :(.

Sajna nem egy városban lakunk, mert ő egy másik faluból járt be.

Amúgy a próbák alatt jól elbeszélgettünk, és állandóan nézett, tapsolt, ha én mentem a kifutón.

Fészen ráírni nem merek, mert nem akarom, hogy nyomulásnak vegye, és ugye olyan jó haverságba nem kerültünk, hogy csak úgy spontán ráírjak.


Mit tegyek szerintetek? Ki vagyok készülve tejesen, hogy nem láthatom. :(


14L

ő 17F


2011. ápr. 5. 20:20
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

másik városból*

úúristen, de hülye vagyok XD

2011. ápr. 5. 20:21
 2/17 anonim ***** válasza:

tipikus tini hiszti egy fiú miatt...


Semmit elmulik, vegyél egy teddy macit és sírd el neki a bánatod, majd kialszod.

2011. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem tipikus tini hiszti. Tényleg nagyon hiányzik, mert annyira jófej meg minden..
2011. ápr. 5. 20:22
 4/17 anonim ***** válasza:
Tipikus első tinis fellángolás!
2011. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
akkor fogd magad és írj rá :D mi tart vissza? :D ha bejössz neki akkor nyilván ő is benne lenne egy találkában, ha pedig nem akkor legalább már ezt is tudod, és nem kell emiatt rágnod magad többé :) de maguktól nem történnek dolgok... :)
2011. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Írj rá facen:)Én is féltem, hogy nyomulásnak veszi a srác aki tetszik, de nem. Ha bejössz neki, akkor elöbb utobb kiderül, ha meg nem, akkor nem egy városban laktok és nem lesz gáz;)
2011. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönööm. :)

amúgy nem ez az első fellángolás, egyszer voltam már szerelmes, de akkor nagyon :)


hm.. olyan nehéz rászánni magam h ráírjak :$XD

2011. ápr. 5. 20:30
 8/17 anonim ***** válasza:
jó neked h 14 évesen már 2.szorra vagy SZERELMES én 17 vagyok de még nem sikerült....
2011. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ez nem szerelem még.. egyszer voltam az, de akkor nagyon. ilyen fellángolásaim voltam h "jajjdecukii az a pasii" de az ilyen 2-3 hétig tartott..
2011. ápr. 5. 20:37
 10/17 TOMAtm ***** válasza:
14...ezért még börtön jár bakker
2011. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!