Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől ment ki a divatból az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől ment ki a divatból az, hogy egy lánynak virágot ad a fiú?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok és mélységesen fáj hogy azt látom már nem divat lánynak virágot adni... :,( Lehet hogy bután hangzik, de én a lelkem mélyén mindig vágytam erre... 18 éves vagyok, de egyszerűen képtelenek észrevenni a srácok (ez most mellékes) és szerintem a legjobb, ha nem is álmodok virágról...
2011. márc. 29. 21:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

21:56 Erről beszéltem...


21:46-os voltam

2011. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

22:19


Szomorúan veszem tudomásul, de kezdem 100%-osan megérteni a fiúkat, miért nem adnak sok lánynak virágot! Ha fiú lennék én sem adnék ilyen lánynak virágot mint az a kommentelő aki "gaznak" nevezte a szép virágokat!! >:( Most már értem, miért ment ki a divatból, teljes mértékben megértem!

2011. márc. 29. 22:25
 13/19 anonim ***** válasza:

A média azt sugallja, hogy a virágot adni dolog nem menő, vagy "nem fain". A mai fiatalság felfogásában egy szánalmas lúzer aki virággal kedveskedik a kiválasztottjának (lásd 16 éves kis csajszi).

Jómagam szívesen adok/adnék virágot, csak sajnos az a tapasztalatom, hogy a lányok ezt egyre kevésbé igénylik, ami azért elég szomorú.

2011. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Első randin mindig megkérdezem, hogy az illető hölgy, hogy viszonyul a virághoz.


Ha szereti, kap, ha nem, nem.


26/F

2011. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A 21:56-os nagyon szépen megválaszolta a kérdést.

Na most akkor mi a f.sznak törjük magunkat? Egy szál rózsáért elkérnek vagy 600 ft-ot, de a nőknek természetesen nem elég egy szál, hanem egy csokor kell. És ha kaptok virágot egyből valami nyakatekert baromságot láttok benne, hogy ennek a színe a féltékenység, az irigység jele stb. Sok csaj pedig kifejezetten nyálasnak és nevetségesnek tartja, ha egy fiú virággal állít be elé.

Röviden összefoglalva tehát, nem érdemlitek meg, így nem kaptok lóf.szt sem.

2011. márc. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Munkából hazafelé mindig letéptem pár szál "gazt", vagy kértem a tulajától és az adott, ha elmondtam neki hogy barátnőmnek lesz. De a sok virág se jó. Papucs lesz tőle a férfi. Legalábbis szerintetek nők szerint. 26 ff
2011. márc. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én egyszer kaptam rózsát, még 15 évesen. Azóta is megvan, kiszárítva. Ennyit arról, hogy 2 nap alatt megrohad... Ha van egy kis eszed, a rózsát felkötöd fejjel lefelé, nem teszed vázába, és éveken át megmarad. Sőt, ha van otthon bútorlakk, akkor még tartósabbá teheted. És hogy mire jó? Évek múlva is nagyon kellemes emlék. De a mai tizenéves kis csitriknek inkább f*sz kell a szájukba, semmint udvarias, gáláns srácok...

Továbbá: nem kell a legdrágább rózsára költeni, 200 forintért is lehet venni. Nem nagy cucc.

Azóta egyszer kaptam virágot, liliomokat, mert imádom őket. Sajnos ezek viszont elrohadnak, megköszöntem a srácnak, de mondtam, hogy legközelebb liliomot szeretne adni, inkább cserépben, és akkor éveken át megél az udvaron.

A színekkel meg én sem vagyok tisztában, és nem is érdekelnek.

2011. márc. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Jahm, még valami: ha ettől papucsnak tart egy nő egy férfit az értelmileg eléggé retardált. Az ilyet nem jobb kiszűrni?

20/l

2011. márc. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem ment ki, csak nem vagy olyan viszonyban fiúkkal hogy adjanak. :)
2011. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!