Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem értékeli sok lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értékeli sok lány ha egy fiú virágot akar adni neki?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy sok lány szerint, idézem: gyerekes, kicsinyességre utal, béna dolog, szánalmas, "inkább f.szt adjon a kezembe, azt többre értékelem", "egy nagy farkat többre értékelek egy marék csalánnál", "a virágnak a kertben a helye, ami igazi nőnek kell az a mértéktelen szex", "ezzel bizonyítja hogy sz.r az ágyban" stb... :,( Amikor ezeket hallottam, olvastam, lehet hogy szégyen, de tegnap én emiatt sírva fakadtam... 28 éves nő vagyok és elszomorít, hogy bizonyos emberek ilyen galát módon leértékelik ezt a szép (régi, mára többnyire meghalt) hagyományt... És megértem a fiúkat, ilyen r.bancoknak nem is szabad virágot adni, sokkal hasznosabb lenne nekik egy-két jó nagy nyakleves...
2011. márc. 30. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én szoktam időnként minden különösebb alkalom nélkül virágot vinni a páromnak. Ő szereti és nagyon is értékeli ezt a gesztust. :)
2011. márc. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam ilyet, viszont az ilyeneken vagyok kicsit kiadva, hogy "ne adjon randin virágot, mert ~cipelhetem~ végig " Én tuti örömmel fogadnám ... :)
2011. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szívemből szóltál kedves kérdező!
2011. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Te tettél fel tegnap egy hasonló kérdést?

Amúgy nem értem a reakciókat. Miért lenne kicsinyes egy csokor virág? Vagy egyből az első randira egy gyémánt karkötővel kéne készülnöm? Az nem lenne kicsinyes mi? Amúgy ilyet még nem hallottam, hogy inkább f.szt adjon a kezembe, azt többre értékelném. De az biztos, ha egy ilyen primitív, tahó k.rvát fognék ki, elhajtanám a halál f.szára. Meg is válaszoltad a kérdést: a sok ribanc nem tud semmit sem értékelni, ezért nem kapnak virágot.

2011. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

18:08


Nem, nem én tettem fel!

2011. márc. 30. 18:15
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is ledöbbentem. Szerintem egyáltalán nem kicsinyes dolog. Én tervezem is, ha egyszer az életben végre lesz barátnőm, akkor fogok neki virágot vinni.

Amúgy kertész a szakmám, ezért különösen kötődöm magam is a virágokhoz.


33F

2011. márc. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fúú én mit meg nem adnék azért, hogy a barátomtól kapjak csak egy szál egyszerű kis virágot is... Anyukám mindig azt mondogatja, hogy milyen aranyosak a srácok akiket lát egy szál rózsával a kezükben már így 17 év körül is. Én mondjuk senkit nem hallottam, hogy ne örült volna a virágnak.
2011. márc. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Felfordul a gyomrom a mai fiataloktól... Sokan nem értékelik ezt, pedig annyira aranyos és kedves gesztus. Én mindig nagyon örülök, hogyha a párom ad nekem virágot. És valamilyen szinten el is várom, hogy a barátom kedveskedjen nekem.

L/18

2011. márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

19:58


Engem a sírás kerülget attól, hogy mennyire alábecsüli sok lány a szüzesség hatalmas értékét (egyszer vagy szűz az életben, EZ FELFOGHATATLAN ÉRTÉK szerintem), de még a fiúk is, túl korán akarnak lefeküdni és mindenkivel szeretkezni akarnak... :( Ráadásul könnyen elképzelhető, hogy olyannal fekszenek le akinek még a családnevét se tudják... Pff.... Szánalmas... És nagyon elkeserítő. :,(

2011. márc. 30. 20:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem láttam a kérdéses kérdést (:DD), de biztosak vagytok benne, hogy valóban nők írták oda a saját véleményüket, és nem polgárpukkasztók hada sereglett oda trollkodni?

Még a finomabb véleményeket én is osztom (igazából sajnálom szegény virágokat, ha én kapom), de az "inkábbf*sztadjonakezembe" típusúakat nem hiszem, hogy komolyan gondolták.

Én inkább azt tudom elképzelni, hogy a "büszkevagyokaf*rkamratizennégyévesnagyfiúvagyok" kölökök írkálnak ilyeneket ;)

2011. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!