Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől ment ki a divatból az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől ment ki a divatból az, hogy egy lánynak virágot ad a fiú?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok és mélységesen fáj hogy azt látom már nem divat lánynak virágot adni... :,( Lehet hogy bután hangzik, de én a lelkem mélyén mindig vágytam erre... 18 éves vagyok, de egyszerűen képtelenek észrevenni a srácok (ez most mellékes) és szerintem a legjobb, ha nem is álmodok virágról...
2011. márc. 29. 21:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én mindig virágot adok névnapra/szülinapra. Hol laksz?
2011. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a mai világban már semmi értelme a virágnak a lányok nagy részénél. Ebben a korban meg főleg nincs értelme. Ha majd idősebb leszel és találkozol egy komolyabb sráccal akkor biztos kapsz.
2011. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

21:45


Budapesten.


21:46


Remélem, hogy így lesz. :)

2011. márc. 29. 21:47
 4/19 AndiBandi93 ***** válasza:
17 vagyok, barátom 19 és igenis kapok tőle virágot, néha csak úgy :) Ez embertípustól függ, nem a divattól.
2011. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én imádom a növényeket, és meg is őrülnék, ha rendszeresen virágot kapnék... Mármint, ha vágott virág / virágcsokor... =( 2x kaptam, mindkét srácnak megmondtam, h legközelebb cserepeset vagy semmilyet... :D

Szóval te pont virágot szeretnél és nem kapsz, én meg nem akarok és kaptam... :D

De amúgy tényleg nem divat, de lehet még olyanokat kifogni.

19/N

2011. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Hát én a totál érzéketlen csajok körébe tartozom,és kur.vára nem tudom értékelni azt a sok gazt. Minek, 2vnap múlva elhervad.

Ha nekem valaki virágot hozna hát az első kukába kidobnám vagy bimbóstól etetném meg vele:D:D:D

Vajon nekem miért nem hoznak virágot?:D

16/L

2011. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

21:56


Őszintén, nem is tudom...

2011. márc. 29. 22:00
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg ember függő..én mindig adok egy szál vörös rózsát a barátnőmnek ajándék mellé.Vagy csak úgy ha megyek hozzá.

Az utolsó kommentelőnek meg csak annyit,lehet hogy nem tudod értékelni a "gaz"-t,pedig ez is egy fajta érzelem kimutatás és szerintem a legtöbb nő igen is szeret virágot kapni.Előfordulhat hogy 16 évesen te ezt nem tudod értékelni,de ez van.

2011. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
embertipustól függ, és szerintem ha valaki virágot kap az szép dolog, igaz elhervad pár nap alatt, de legalább szívből jön és az a fontos.
2011. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

elözö vok

*mármint ad (csak elirtam)

2011. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!