Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés
3 hónapja szakított velem, mondván már nem szeret, egyetértettem, mert már én sem őt, azóta kétszer ha beszéltünk, erre ma azt látom hogy kiírta msnre hogy szeret. Nem értem. Jah és 22 évesek vagyunk mind2en.
2011. márc. 23. 02:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a hiányod hozta ki benne ezt az érzést.
2011. márc. 23. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
v lehet, hogy félreérted és egy másik pasi : D : D
2011. márc. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Túl sokat ivott. Csinált egy hülyeséget. Ne vedd komolyan.
2011. márc. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a lány csinálta, nos a női gondolkodást nem lehet megérteni. :)

Ha a fiú csinálta, akkor valószínű, hogy még mindig szeret és előtört belőle az őszinteségi roham.

2011. márc. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*megérteni férfi aggyal. Még az előző voltam.
2011. márc. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az MSN -ben ne higgy, sokat sz@rakodik, néha még 2 hónapig ki van rajta írva amit már régesrég kitöröltem.
2011. márc. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... Amúgy én vagyok a lány, nem értettem félre, biztos hogy rólam van szó, és nem két hónapja írta ki. :D Nem hiszem hogy beivott, de különben is, a részeg ember nem hazudik. :D :D
2011. márc. 23. 12:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!