Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfinek egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinek egyszer összejön az hogy a világ egyik legszebb nőjével legyen, akkor miért szakítanak vele pár hét, vagy pár hónap után? Nem ez a fő célotok az életben hogy egy ilyen nőtők legyen?

Figyelt kérdés

Ismerek egy ukrán modell lányt, aki tényleg nagyon kiemelkedő. Szerintem objektíven is messze az egyik legszebb lány akit valaha láttam, pedig nagyon kritikus vagyok.

Szegény családból jön és hatalmas gold digger, nagyon erős a gyomra, ő maga szokott nyomulni már ha megtudja hogy egy férfinek van pénze.

Kamaszkorától kezdve az a célja hogy Sugar daddyt találjon. És ez össze is jön neki, de csak ideig-óráig, ég idő után folyton szakítanak vele…

Én is egy férfin keresztül ismerem, aki csak egy pár hétig szexelt vele, amíg utazgattak, aztán a csaj megismerkedett egy nála vagy 25 évvel idősebb másik gazdag vállalkozóval, de még irogatott ennek a pasinak, aki már elhajtotta.

A következővel fél évig volt együtt, aztán az is kidobta, majd pár hónap szünet után összejött egy nála megint 20-25 évvel idősebb amerikai gazdag pasival. De vele is csak kb egy évig voltak együtt, közben többször szakítottak, majd aztán végleg kidobta…


Egyszerűen nem tudom megérteni, hogyha egy hozza képest öreg 40-50 körüli ronda férfinek összejön hogy egy ennyire szép fiatal lánnyal lehet, akkor miért dobják ki?


Mert nyilván nem a csaj szakít, hiszen nem akar hazamenni a nyomorba Ukrajnába…


Ezt férfi szemszögből le tudná vezetni valaki? Mert nőként nem értem meg.

Vagy még a Sugar daddyknek sem tetszik ha kiderül hogy hiába gyönyörű de ennyire kva típusú a nő?


ma 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

1: ha már a vagyonos férfinak ugyebár rengeteg a pénze, akkor miért is ragadna le egynél? Kell neki a változatosság, a világ legjobb nőjét is valahol unja valaki.


2: Van olyan autó típus, amit nem tartanál állandóra magadnak, mert nem éri meg hosszútávon fenntartani, de egy próba körre elviszed és annyi elég is belőle.


Ha már ennyire tárgyiasítunk egy emberi lényt, akkor ezek a dolgok jutottak eszembe. Gondolom az fel sem merül, hogy valaki a sok és változatos szex mellett esetleg hosszútávon értéket is keresne a nőben, ti férfiak, mint álló farkú biorobotok vagytok ezek szerint.

Istenem, ez a kérdés… 🤦🏻

ma 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

“Egyszerűen nem tudom megérteni, hogyha egy hozza képest öreg 40-50 körüli ronda férfinek összejön hogy egy ennyire szép fiatal lánnyal lehet, akkor miért dobják ki?”


Amelyik férfi jó egzisztenciát alakított ki abba kőkemény munka van és valószínű a munka sem fenékig tejfel, (legtöbbször) full stressz az egész helyzet. Na mármost egy nőtől ilyenkor elvárás hogy otthont és nyugalmat adjon egy férfinak, mert a magánéletébe nem kell fölösleges stressz, dráma. Szóval aki párkapcsolat mellett írogat más férfiaknak, vagy flörtöl, hajtja a vére vagy bármi egyéb, azt ki kell hajítani.

ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy még szebb lány lecsapta a kezéről
ma 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért mert intelligenciájuk verdesi a nullát.


Nagyon éretlenek ezek a huszonéves lányok, akik azt hiszik hogy csupán a szépségük miatt hosszútávon valaki el fogja őket viselni/tartani. Ennyire még a gazdag palik sem buták, hogy idejüket és pénzüket pazarolják egy buta libára akinek az a legfontosabb hogy megcsinálja instagramra a portfólióját. Egy évig max kihasználják őket testileg aztán mehetnek amerre látnak. Ennél szerintem a kurvák között is találnának értelmileg kielégítőbb társaságot.

ma 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs a vilag legszebb noje.. mindenkinek van tobb szaz hasonmasa vagy inkabb 1000 feletti.
ma 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene neki egy nő, ha minden sarkon talál 10 másikat aki ugyan úgy a pénzre megy és újdonság is? És már ne haragudj de egy szerinted extra szép ukrán csaj aki ha nem kamu a sztorid, milliárdosokkal hetyeg, kap annyi fizetést, hogy nem kell neki "visszamennie Ukrajnába", főleg ha ahogy írod, egyszerre több embert fűz. Nem is értem, hogy gondolod...
ma 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem birta eltartani anyagilag az ukrán god diggert,aranyásó
ma 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szépség nem minden. Nem mindenkinek jönnek be a gyomor nélküli gold diggerek.
ma 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!