Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párkapcsolat hány esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolat hány esetben nyomhatja el valaki valódi énjét, amikor megpróbál a tarsadalmi normáknak megfelelni?

Figyelt kérdés

A legutóbbi párkapcsolatom szétesése után mélyen magamba néztem. Ez is kudarccal végződött, mint az előzőek. Elkezdtem úgy igazán mélyen belegondolni, hogy mi hogyan történt. Természetesen meg lehet magyarázni a dolgot úgy, hogy éretlen vagyok rá, vagy nagy hiányosságok vannak a belső értékeimben. Ahogy azonban elmélekedtem, eszembe jutott egy mélyebb ok: ez nem én vagyok, amit várnak tőlem.

Nem szeretem a párkapcsolatot. Én mindig arról álmodozok, hogy bejárom a világot, és sok nővel leszek együtt. Jobbnál jobbakkal, különbőző kalandokba keveredem.


És itt jött a felismerés: én egy Don Juan vagyok jelenleg.

Ez az én valódi énem.

Azért mentem bele párkapcsolatokba, mert a tárasadalom azt várja egy 30-as pasitól, hogy komoly kapcsolatban éljen. Akkor leszel komoly, ma ez a férfi.

Én azonban nem is igazán akartam azokkal a nőkkel együtt lenni. Én csak szexet akarok. Ez az őszinteség cunami sem az én esetem. Ez a lelki fröccs. Gyűlölöm, hogy a volt barátnőm kihúzott belőlem olyanokat, amiket nem is akartam volna elmondani.


Szóval innentől önmagam leszek.


De vajon hány ember élhet még így?

Hány ember nyomhatja el a valódi természetét, hogy megfeleljen a társadalomnak?


ma 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Ironikus, hogy az "Önmagam leszek innentől!" mondat is általában a külvilágnak szól, előtte akar ezzel a mondattal flexelni a többség, hogy "Hehéj, mekkora lázadó vagyok", aztán közben "egy lószart, mama".


Még az idióta punkok, emósok meg gothok is mind beidomulnak valami közösségbe, ahol rohadt egyforma mindenki és elvárások vannak és ha nem felelsz meg ezeknek, akkor kihajítanak onnan is.


A teljesen őszintén viselkedő ember nem élhet csoportban, csak a csoport mellett.


Pl. ilyesmi arc Bill Watterson vagy Waslavik László.

ma 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jó is lázadónak lenni.

Amikor az ember látja a többeik arcán azt a döbbenetet, hogy nem tetszik nekik a dolog, de nem tudnak mit tenni, az vicces.

ma 14:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Don Juan vagy, vagy az akarsz lenni?
ma 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Belül az vagyok, és ez a külvilágban is megvalósult volna, ha engedek magamnak. Az összes csajozós projectet feladtam az exeimért, de ennek vége van.
ma 14:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát erre kíváncsi vagyok. Elméletben én is sok minden vagyok, de a valóság más.
ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

2.


És pont ezért nem vagy igazi lázadó, mert csak azért csinálod, hogy a többiek reakcióját figyeljed közben. Egy igazi lázadó ember ezt leszarja, nincs benne ilyen gyerekes káröröm, mint amit magadról leírtál.

ma 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki telibe tojja, hogy hogy akarsz elni. Nem foglalkozik vele senki.

Legalabbis en igy 26 eves nokent sosem vartam el senkitol, hogy 30 evesen kapcsolatban legyen, mert pont nem erdekel, hogy masok hogyan elik az eletuket. Elj ugy, ahogy akarsz, de ettol nem leszel se tobb, se jobb, mint masok.

ma 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senkit nem érdekel, élj úgy, ahogy akarsz. Abban igazad van, hogy örökké nem tudod magad megjátszani, és ha elnyomod a vágyaidat, akkor sosem leszel boldog. Mindenkinek mást jelent a boldogság. Élj úgy, ahogy akarsz ahogy boldog vagy és kész.
ma 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Elméletben én is sok minden vagyok, de a valóság más"


Ez igaz, de az én elméletem azért arra is alapozom, hogy tudom, mit váltottam ki bizonyos nőkből. Van tehetségem ehhez a dologhoz. A gyakorlás/sok tapasztalat pedig még jobbá tesz majd.

ma 15:40
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
Az oszinte embereket probaljak kicsinalni..vissza elnek a bizalmukkal es fegyverkent , megalazo eszkozkent vetik be ellenuk.
ma 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!