Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párkapcsolat hány esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolat hány esetben nyomhatja el valaki valódi énjét, amikor megpróbál a tarsadalmi normáknak megfelelni?

Figyelt kérdés

A legutóbbi párkapcsolatom szétesése után mélyen magamba néztem. Ez is kudarccal végződött, mint az előzőek. Elkezdtem úgy igazán mélyen belegondolni, hogy mi hogyan történt. Természetesen meg lehet magyarázni a dolgot úgy, hogy éretlen vagyok rá, vagy nagy hiányosságok vannak a belső értékeimben. Ahogy azonban elmélekedtem, eszembe jutott egy mélyebb ok: ez nem én vagyok, amit várnak tőlem.

Nem szeretem a párkapcsolatot. Én mindig arról álmodozok, hogy bejárom a világot, és sok nővel leszek együtt. Jobbnál jobbakkal, különbőző kalandokba keveredem.


És itt jött a felismerés: én egy Don Juan vagyok jelenleg.

Ez az én valódi énem.

Azért mentem bele párkapcsolatokba, mert a tárasadalom azt várja egy 30-as pasitól, hogy komoly kapcsolatban éljen. Akkor leszel komoly, ma ez a férfi.

Én azonban nem is igazán akartam azokkal a nőkkel együtt lenni. Én csak szexet akarok. Ez az őszinteség cunami sem az én esetem. Ez a lelki fröccs. Gyűlölöm, hogy a volt barátnőm kihúzott belőlem olyanokat, amiket nem is akartam volna elmondani.


Szóval innentől önmagam leszek.


De vajon hány ember élhet még így?

Hány ember nyomhatja el a valódi természetét, hogy megfeleljen a társadalomnak?


ma 14:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#2


Te nem lázadó vagy, te másoktól függsz. AKi mfüggetlen az éli az életét, ahogy akarja és magasról tesz rá, hogy ezen ki botránkozik meg és ki nem.

ma 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"tudom, mit váltottam ki bizonyos nőkből"


Nem tudhatod. Sejted.

ma 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!