Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másokkal is van ez igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokkal is van ez igy?

Figyelt kérdés
ugy érzem nincs miért élni,sok barátom van,de ugy érzem senki nem szeret igazából:((sok hülyeségbe bele mentem ,meg is bántam(nem szeretném részletezni mikbe)!!eddig kitünő voltam a suliba most már a jegyek is kezdenek romlani.hogy érjem el h olyan legyen minden mint régen,amikor még nem tudtak könnyen befolyásolni?amikor még odafigyeltem jobban a tanulásra?amikor még minden más volt...
2011. márc. 22. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
régen "imádtam" tanulni énis:D de most fogok májusba vizsgázni májusba 75 tételem van kb tudok 2 öt azt is csak nagyából:D szoval nemtudomxD
2011. márc. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ezt jol le irtam
2011. márc. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
xD hát sok sikert...
2011. márc. 22. 23:41
 4/9 anonim ***** válasza:
velem is ez van :(
2011. márc. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudod elérni, hogy nem másoktól várod, hogy szeressenek, hanem te szereted önmagad.
2011. márc. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Velem is sokáig ez volt, de kezdem úgy érezni, hogy ez kezd megváltozni mert sikerült elfogadnom magamat vmilyen szinten és úgy érzem, hogy az emberek is elfogadnak így.
2011. márc. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket,de hogy tudnám elfogadni magamat ha senki se próbálja elhitetni velem hogy ugy szeretnek ahogy vagyok?mindenki a maga bajával törődik és én ezt megis értem,de miiért van az hogy én mindenkinek segitek ha baj van ,de rám nem is figyelnek mikor magam alatt vagyok ....persze van kivétel nem is annyira kevés, de ha a többi olyan jó barátomnak mondja magát akkor miért nem tesz meg ennyit?? nagyon szar érzés
2011. márc. 22. 23:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy én most mondok neked valami pozitívat. Nem tudom minek örülnél, így ezt válaszd ki te. Képzeld el, hogy ezt mondom neked, vagy mondjuk segítek neked valamiben, amire szükséged van. Megvan?

Ettől most (mármint attól, ha megtörténne), jobban érzed magad. Egy ideig. De meddig? Pár percig? Óráig? Napig?

Aztán megint szükséged lesz arra, hogy valaki mondjon, vagy tegyen valamit érted. Sosem lesz elég.

Ezért kell neked magadat szeretned, és nem másoktól várni, hogy szeressenek. Akkor az sem fog érdekelni, hogy ha te teszel másért valamit, akkor ő nem viszonozza. És milyen paradox, de valószínűleg attól kezdve, hogy nem is érdekel, mégis jön majd a viszonzás.


A negatív hozzáállással csak a negatív dolgokat vonzod. Szeresd magad, örülj annak ami van, légy boldog és vonzod a még több jót.

Ez már csak így megy :)

2011. márc. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én is nagyon sokszor érzek így.. segítek mindenkinek, akinek csak tudok.. de amikor nekem van bajom, senki sem jön oda, hogy: tudok segíteni? vagy hogy: mi a baj?

úgy érzem, hogy nem sokáig bírom már ezt..

2011. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!