Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így? Teljesen más énjét mutatja felém, mint amilyen másokkal.

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik, viszont még nem hívott el sehova, meg semmi ilyesmi.De sokszor bámul, szemeztünk is már ( az a furcsa, hogy utána mindig magában mosolygott, próbálta elfojtani, de nem tudta), és néha beszélünk is, ilyenkor mindig kedves, érdeklődő, mindig mosolyog ha beszélgetünk, már messziről integet, szóval általában ilyen kedves, figyelmes, aranyos, félénk, olyan tipikus jó fiúnak tűnik.

Csak hogy egyáltalán nem az. A haverjai körében ő a menő srác, nagyszájú, laza, a csajokkal is jól elvan mindig mármint így sok lány barátja is van stb.

Szóval teljesen más velem, mint másokkal, és így azt sem tudom, van-e nála esélyem...


2011. ápr. 9. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor ezt magyarázd el neki is,és állj oda elé mond a szembé,hogy bejösz nekem és minden ki fog derülni.
2011. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezen nincs mit magyarázni ez egyértelmű.Bejössz neki azért viselkedik veled másképp.Ha van bátorságod akkor beszélgess vele és érd el hogy elhívjon.
2011. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 93Mumus ***** válasza:

Tudom h ez így most eléggé nagyképűen hangzik de nagyjából magamra ismerek a srácban( még az is meglehet h én vagyok az :)), bár nincs akkora szerencsém)


nah, szóval az olvasottakból ítélve szerintem simán bejössz neki, csak ő is bizonytalan azzal kapcsolatba h vajon ő bejön-e neked, ezért akár csak te ő sem kezdeményez. Hidd el ő is ugyanúgy "szenved" mint te. Ha nem lépsz valamit ez sokáig elhúzódhat és valószinüleg lemond az egészről. Legyél határozottabb, éreztesd vele h bejön neked és ha akkor sem kapcsol mond el neki vagy még jobb: smárold le, azt 100% h élvezni fogja és az önbizalma is megjön:P Semmit nem veszíthetsz.

Az h veled másképp beszél az a figyelmesség jele, tiszte téged. Ne foglalkozz azzal h a haverjaival h beszél, az más tál tészta.

Jah, és ne parázz azon h te kezdeményeztél ha oldódnak a gátlások majd belejön.

2011. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy mások előtt játszik szerepet, vagy téged hiteget. Nekem az utóbbi valószínűbb.
2011. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 93Mumus ***** válasza:

szerintem nem csak megjátsza...pl én is olyan vagyok amilyent az emberek kihoznak belőlem. Van akivel jókat tudok hülyülni, vannak olyanok akik mellett kifejezetten szégyenlős vagyok, vannak viszont olyanok akik mellett nagy az önbizalmam és olyanok is vannak akikkel bunkó vagyok.

Szó sincs megjátszásról, egyszerűen csak így jön.

2011. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Először is: köszönöm a válaszokat:)

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:24...melyik városban laksz?bármi megtörténhet:D

Azt nem hinném, hogy csak engem hiteget, mert nem lenne értelme megjátszania magát...

2011. ápr. 10. 19:43
 7/7 93Mumus ***** válasza:
erdélyi vagyok... Amúgy mi lett a dolog vége? összejött vlmi? :)
2013. márc. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!