Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz velem? Ezek után soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz velem? Ezek után soha többé? Vagy csak most érzem így?

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok!!Életemben 3-szor voltam igazán szerelmes!

1.A nevelő apám keresztfiába plátói volt 3évig tartott!

2.A szomszéd pasiba nős volt 5évig tartott!

3.Egy olyan srácba akit alig ismertem és egy másik lány miatt lett öngyilkos 2évig tartott.


Elegem lett nem akarok újra Szerelmes lenni igazán!!

De akár hányszor kedves velem egy pasi olyan mintha szerelmes lennék belé pedig ismerem magam és tudom hogy nem.

Megfogadtam magamnak nem fogok se férjhez menni és nem nyílok meg soha senkinek igazán!!


2011. márc. 11. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
majd elfelejted és találsz valakit aki nagyon szeretni fog, ez 10000%
2011. márc. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Talán!

De tudod ez azért durva 20évesen egyetlen egy komoly kapcsolatom nem volt!!

Pedig nem vagyok csúnya csaj!!!

Csak a sok csalódás miatt nem akarok megnyílni senkinek!!!

2011. márc. 11. 17:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Magadnak generálod a problémákat. Baromira unatkozhattál már egészen kicsinek is. Vágd pofon magad, menj ki a levegőre, és élj ember módjára.
2011. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én meg 23 vagyok , szerintem szexy pasi és szintén nem volt csak 1 éjszakás kalandom még azt is meg tudom számolni 1 kezemen

szóval nem vagy még elkésve semmivel

2011. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Brúsz Wéjn ***** válasza:

Szia!


Nekem elég visszahuzodó lánynak tűnsz, persze, lehet, hogy tévedek, de esetleg ha mégsem, akkor szívesen beszélgetnék Veled közvetlenebbül, mondjuk msnen.

Válaszod előre is köszönöm.


barátsággal: Brúsz

2011. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szende szűz típus!!!

Csak csalódott!!

2011. márc. 13. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!