Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác a suliban aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác a suliban aki naygon teccik cska nem mondtma még el neki mert félek hogy beégek elötte és soha többé nem beszél velem és még csak rám sme néz mit tegyek hogy mondjam el neki hoyg szeretem?

Figyelt kérdés
segítsetek akik erre tud komplikált válaszokat köszi szépen előre is domi
2010. jún. 3. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
semmiképp se rohand le ezzel, neki kell megszereznie téged, ha ezt így megmondod neki, akkor elmenekül. Próbáld észrevetetni magad, de ne nyomulj az nem jó. Legyél mindig mosolygós és kedves, de hagyd őt, ha nem kellessz neki, akkor meg sem érdemel. Ne öltözz kihívóan és ne mássz a nyakára. Valami mással hívd fel maagdra a figyelmet, de tényleg hagyd neki a hódítást, ő a fiú
2010. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudod, aki egy ilyen miatt képes lenne utána nem beszélni veled, az egy otromba tuskó. Nekem is mondták már el, hogy tetszem, és volt rá példa, hogy nekem viszont nem tetszett az illető. Nagyon jól esett, hogy tetszem neki és nagyon sajnáltam, hogy nem tudom viszonozni, kulturáltan közöltem vele, hogy nem lesz közöttünk semmi, csak barátság és azóta is barátok vagyunk. Aki ezt égésnek tekinti szégyellje el magát. Én is mondtam már el srácnak, hogy tetszik még régen gimis koromban egy felsőbb éves srácnak és soha nem nevetett ki, azóta is jó barátok vagyunk, de már nem tetszik :)
2010. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mond el neki négyszemközt, ha normálisa a srác akkor nem lesz semmi probléma.
2010. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Melyik suli?
2010. jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az elsö megválaszoltol köszönöm és megprobálom hogy mit tehetek :)
2010. jún. 4. 08:43
 6/8 A kérdező kommentje:
2 ik felhazsnálo igen már többször bezséltem vele és nagyon kedves velem és udvarias :) és hát akkro rászánom magam és elmondom :)
2010. jún. 4. 08:45
 7/8 A kérdező kommentje:
3 ik megválaszolo köszi szépően megprobálok tennni valamit :D
2010. jún. 4. 08:46
 8/8 A kérdező kommentje:
4 ik megválaszoló:)sz ujszeegdi vörösmartymihály általános iskola:)
2010. jún. 4. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!