Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
10 évi házasságom teljesen tönkre látszik menni, azért mert a férjem ragaszkodik a szőröshöz amit eddig borotváltam heti egy alkalommal, most egy hónapja nem, s olyan ronda sűrű fekete virít a fehér nadrágomon keresztül férjemnek ez tetszik. Szerintetek mit tegyek ?
2011. márc. 10. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább mit vegyél. Fekete fehérneműt, és/vagy nadrágot. Probléma letudva.

Mellesleg 10 év kellett, hogy kiderüljön, hogy ő a bundásat szereti?

2011. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vegyél vastagabb, vagy erősebb színű bugyit amin nem látszik úgy át a szőr... vagy sötétebb nadrágot, nem muszáj a fehér nadrág

vagy ha azért látszik át annyira mert nem hordasz bugyit, hát itt az ideje elkezdeni

2011. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem te is találj ki valamit ami a fárjednek nem tetszik és mond neki ,hogy ez bejön.Hogyha aztmondja ,hogy márpedig nem akkor te is mondhatod ,hogy te sem.Hogyha meg hagyja magát akkor válts fekete nadrágokra:)

Esetleg ez most csúnya lesz ,de hajfestékkel szőkére fesd le?:)

2011. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem már régóta vannak a vitáink ez ügyben, csak hogy Kórházban feküdtem s a szoba társaknak is mindnek virítóan szőrös volt, valahogy szégyelltem is magamat hogy az enyém borotvált, aztán megmaradt, még az orvosom is megjegyezte látja sokkal szexibb így,a férjemnek meg ez tetszik s azt mondja sokkal vonzóbb a szex így. Már fekete nadrágokat viselek ,a férjemtől is kaptam kettőt . Szerintetek tényleg a férfiaknak vonzóbb és szexibb a szőrös ?
2011. márc. 10. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen! :) Én nem tudom miért, de nekem is úgy tetszik jobban.

Persze - főleg a mai tinikorosztály, épp az ellenkezőjét állítja, szerintük "ciki". Szóval ahány ember...


20/F

2011. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!