Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a csajok?

Figyelt kérdés
[link]
ma 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Mert jópasi?

Nagyon buta kérdés amúgy.

Nekünk is tetszik az ami szép….

ma 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1.

ja! miközben van pasid.



Nagyon buta válasz amúgy!

ma 09:59
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Mert az adott csaj egy suttyó paraszt. Ugyanúgy férfiban (sőt férfiaknál ez gyakoribb szitu).
ma 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3.

tényleg a férfiaknál gyakoribb?

Van erről valami bizonyíték?


erről tudsz küldeni videót hogy férfi csinál ilyet?

ma 10:05
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell ehhez videót küldeni meg magyarázkodni.

Én magam is tapasztalom hogy miközben fogja a kezét a barátnőjének, úgy fordul meg utánam.

Nem veszem videóra.

😃😃😃😃

ma 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem attól lesz vmi kevésbé gyakori, hogy vki talál-e tiktokm videót róla vagy nem - ha meg van, nem biztos, hogy nem megrendezett. Csak nyitott szemmel kell járni. Nem a férfiak többsége, de egy jó része nem tud emberként viselkedni nyilvánosan, és bámul, ha lát egy pár mellet vagy egy popsit, ami nem tetszik neki. Sőt olyan is volt, aki úgy nézett a metrón szájnyalogatva, hogy a felesége! (vagyis hát gondolom, hogy az, mert mindkettő kezén volt jegygyűrű) éppen aludt mellette.
ma 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%

Ha az én párom csinálna ilyet csak cukkolnám vele, hogy ,,örülnél neki mi? szeretnéd ha elkapna?" xD

Borzasztó gyerekes ilyen apróságon fennakadni. Attól, hogy együtt vagy valakivel, még láthatsz szépnek más férfiakat/nőket és nincs abban semmi ha megnézed őket, vagy ha örülsz neki mikor megnéz valaki. Pont az ilyen jellegű beteges féltékenység tesz tönkre sok kapcsolatot, de féltékenykedjetek csak. :D Majd felnőttök egyszer, de szaporodást hanyagoljátok!

ma 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Pedig én eddig csak férfiról láttam ilyen videót, amikor még divat volt ezek a videók készitése. Ebbe felesleges szerintem belemenni mind nő mind férfi részről tiszteletlenség a másikkal szemben ilyet csinálni, pláne hogy ott van melletted. Mégha ránézel oké, de a visszafordulás meg az a mosoly na hát az már durva. De egyik barátnőm mesélte, hogy neki a párja tényleg csinált ilyeneket, hogy visszafordult valaki után. Egyik dekoratívabb barátnőmmel pedig rendszeresen megesik, hogy úgy bámulja meg őt valaki, hogy közben ott a srác párja.
ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Attól, hogy együtt vagy valakivel, még láthatsz szépnek más férfiakat/nőket és nincs abban semmi ha megnézed őket, vagy ha örülsz neki mikor megnéz valaki. "


ez nem csak megnézte, vissza fordult és vigyorgott mint a vadalma, simán elment volna ott helyben a csávóval

ma 11:05
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, gyere le a tiktokról. Hány éves vagy, nyolc?

Nem szégyelled, hogy felnőttként ilyen szarokon lógsz, és ez formálja az értékrendedet?

ma 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!