Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak van jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak van jobban szükségük a nőkre, vagy a nőknek a férfiakra?

Figyelt kérdés

Melyik boldogul jobban el a másik nélkül? Melyik nem életképesebb egyedül?

Indoklást is írjatok légy szíves.



tegnap 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyénfüggő.
tegnap 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
86%
Szerintem is egyénfüggö
tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Alapvetően szerintem is egyénfüggő, de látható egy tendencia, hogy melyik nemből kepesztet átlagban több egyén a kapcsolatért.
tegnap 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Első 2hoz csatlakoznek.

Bár annyit még hozzátennék,hogy magam körül azt látom (amiből még következtetni nem lehet),hogy ha akar én,vagy akármelyik barátnőm szakított a párjával, a srácok szinte rögtön rohantak bele másik kapcsolatba,ami mellett sokszor még minket bombáztak. Ezek a kapcsolatok hamar véget is értek.

Nem mondom,hogy nekünk nem hiányzott utána a kapcsolat,de elvoltunk egyedül is hónapokat,akar éveket is,míg meg nem találtuk a megfelelő partnert.

Olyan nőt nem ismerek,aki hasonlóképpen belerohant volna valamibe,csak hogy ne legyen egyedül. Bár nyilván vannak,csak nem az én társaságomban.

tegnap 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Ez a 21. század, már igazán egyiknek sincs feltétlen szüksége a másikra. Ha kint élnénk a vadonban, akkor persze többnyire a nőknek lenne szüksége férfiakra, de kivétel akkor is lenne.
tegnap 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez inkább attól függ, kit hogy neveltek, ki mihez szokott hozzá. Volt olyan exem, aki még egy inget sem vett ki a szekrényéből, mert az anyja ahhoz szoktatta és úgy tanította, hogy majd a nő megcsinálja. Náluk ez normális volt a családban.

Olyan kolleganőm is van, aki két lépést nem tesz a párja nélkül, mert egész életében túlféltették, így 22 évesen a buszmegállóba nem sétált még el egyedül.


Aki olyan nevelést kapott (vagy úgy hozta az élet), nincs szüksége a másik nem segítségére, ez volna a normális szerintem.


Az ember társas lény, az viszont ritka, hogy az emberek egyenrangú partnerként kezelik egymást egy párkapcsolatban. Sokszor egymást húzzák le inkább és azt gondolják, hogy ez a nemek közti különbség miatt van.

Volt egy nagyon jó barátom, évekig teljesen jól megvolt egyedül: dolgozott, főzött, bevásárolt, mint egy normális ember. Lett egy barátnője, aki nem engedte vásárolni, mondván egy pasi nem tudja ezt megtenni. Nem moshat, mert tuti összemossa a fehéret a színesekkel...itt pedig máris borul az egyenrangúság.


Az egyik exem anyukája pedig morgott, hogy dolgozni járok ahelyett, hogy háztartásbeli lennék, mint minden normális nő. Az exem egy idő után helyeselt, hisz ezt látta otthon egész életében. Egyenragnúság megint borul....

tegnap 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!