Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok/nők történt valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/nők történt valaha olyan veletek hogy rátok nyomult valaki , úgy hogy meglepett titeket?

Figyelt kérdés
Például valaki idegen buszon,vonaton, intezmenyekbe, munkahelyen...

ma 06:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem de aki a parom volt az már nyomult igy rá másokra. Pl sorban állásnál is direkt nagyon közel állt egy másik csajhoz, meg sorolhatnám az ilyenjeit.
ma 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, hogy nyomult, de volt egy kollégám, aki bevallotta a vonzódását és szerette volna, hogy legyen belőle valami. Azon kívül, hogy nem gondoltam, hogy bárki nőként lát engem azon a munkahelyen, mert egyáltalán nem volt célom tetszeni, az is meglepett, hogy ezt elmondta, mert neki kisgyereke és felesége volt, akivel nem olyan régen házasodott össze (már én is ismertem akkor) én meg sokéves párkapcsolatban éltem.
ma 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem.
ma 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik kollégám nyomult, hónapokig hozott kávét, csokit, apróságokat, rövid üziket írt.

Aztán egy nap amikor áramszünet volt, elhívott azzal az ürüggyel, hogy keres a főnök, a 2ikon. Ott váratlanul megölelt és megcsókolt, 8 hónap kávéztatás után.

ma 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt... és nézzen ki bárhogy is az az illető, ha valaki ilyen hirtelen a semmiből, minden előjel nélkül teszi, akkor azon kívül hogy zavarba hoz, vagy meg is ijeszt, másra nem jó, hisz nem lehet rá felkészülni, megfelelően kezelni.
ma 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban, a tömött buszon rendszeresen. Egy alkalommal "vonzódása" jelét a kabátomon hagyta. Undorító volt.
ma 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordult a vonaton, utcán, gyorsétkezőben. Eléggé megijedtem.
ma 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!