Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mik a legrosszabb animés...

Mik a legrosszabb animés spoilerek, amikbe valaha belefutottál?

Figyelt kérdés

Amit a legrosszabb volt hallani, mert annyira elrontotta a meglepetést


*Csak saját felelősségre olvassátok el a válaszokat*



2021. ápr. 4. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Őszintén szólva én számomra az openingek a legnagyobb spoilerek, mert előre mutogatják azokat a karaktereket is akikkel még nem is találkoztunk, személyiségüket stb.

Ha tehetem mindig skippelem.

2021. ápr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

A VERSAILLES NO BARA-ból Oscar halála.

A NANATSU NO TAIZAI-ból Escanor halála.

Az USAGI DROP mangájának a vége...uhh, ez inkább csak sokkolt, valahogy számítottam rá, de akkor is.

Nem tudom mennyire igaz, de a TATE NO YUUSHA light noveljében, hogy a főhős konkrétan egy istenség lett. Oké, Naofumi eddig is a jó-és-az-igaz megtestesítőjeként volt beállítva, aki soha sem hibázhat, na de hogy ennyire felmagasztalják. Arról meg már nem is beszélve, hogy amerre jár ott elhinti a magvait, szaporodik... mi a frász.

2021. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy manga olvasó minden hezitálás nélkül leírta egy kérdés alá, hogy [SPOILER!!!] az Attack on Titan-ből Mikasa meghal. Nem tudom, hogy valóban spoiler volt-e vagy csak trollkodott az illető, de rossz érzés erre gondolni mindig amikor nézem az új részeket.
2021. ápr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Shingeki no Kyojin utolsó előtti fejezete


One Piecenél mondjuk 2 spoiler volt, ebből az egyiket lehetetlenség is elkerülni (Ace), mert nem mostanában volt az a rész és csak az újaknak jelent bármi féle spoilert, a másik pedig egy amoung us-os one piece-os meme, de ez pár hét múlva az animébe is belekerül


Tensei Shitara Slime Datta Ken LN vége(?) nem olvasom, de én nem gondoltam, hogy olyan ----- képesség lesz benne és pont arra használja majd


#3 Mikasa-s csak trollkodás volt

2021. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
AOT 4.évadát úgy ahogy van elspoilerezték, de tényleg mindenhol ezzel volt tele az internet,kb. a lehetetlenséggel egyenlő volt elkerülni.
2021. ápr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tensei Shitara Slime Datta Ken mangának a kommentszekciójában gyakorlatilag a fél novelt elszpojlerezték nekem mostanra.


#4 A LN ovlasását pont ma fejeztem be, sajnos még nincs vége podig abban a reményben kezdtem el olvasni hogy vége van már. Az eredeti WN verzió van csak befejezve abba viszont inkább bele se kezdek, mert ahoz képest a történethez is hozzányúltak a későbbi verziókban szóval lehet hogy a spoiler amit hallottál nem is lesz korrekt.

2021. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Kimetsu No Yaibat spoilerezte el egy oldal
2021. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Haikyuu. Élből lespoilerezték, hogy Hinata és Kageyama külön csapatban fognak játszani. Sose gondoltam arra, hogy ez megtörténhet, szóval egy időre lehoztak az életről. Nem ástam jobban bele magam, mert szeretném, ha minél több dolog meglepetés maradna, viszont így semmit se értek. Totál káosz.
2021. ápr. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MCLA válasza:
Én a Kimetsu no Yaiba harmadik résznél tartottam és lespoilerezték már előre az egészet. Mondjuk gondolom a mangából, mert akkor még csak a Katanakaji no Sato-henig volt meg a sorozat.
2023. nov. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!