Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom lekoptani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom lekoptani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác aki rám van kattanva és minden áron járni akar velem. De én nem akarok vele járni mert igencsak nem szép teremtés. A kérdésem az lenne hogy hogy tudnám úgy lekoptani hogy ne bántsam meg!?


2011. márc. 10. 17:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nem olimpia vagy ?
2011. márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

először is mond meg neki hogy neked nem az eseted, nem szimpatikus, és törölni fogod MSN-ről ... ha kérdi miért mond meg nézze meg ezt az internetes csajozós fórumot :


[link]


ott megtalálja rá a választ !

2011. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi megfofom mondani neki :)
2011. márc. 10. 22:55
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem.. nem Olimpia vagyok....
2011. márc. 10. 22:56
 15/15 anonim ***** válasza:
akkor elnézést kérek ,de ez elégé hasonlított egy velem történő szituációhoz ,csak én nem zaklattam a lányt,meg elvileg bejövök neki .(az ő bevallása szerint )sajnálom
2011. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!